Memur-Sen’den Güz’e coşkulu karşılama

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

 Memur-Sen’den Güz’e coşkulu karşılama

Ak Parti Bolu Milletvekili Aday Adayı Mehmet Emin Güz, Memur-Sen Bolu İl Temsilciliğini ziyaret etti. Memur-Sen Bolu İl Başkanı Ahmet Koçak ve çok sayıda üye tarafından karşılanan Mehmet Emin Güz, üyelerle tek tek selamlaştıktan sonra açıklamalarda bulundu. Memur-Sen’in desteğini her zama hissettiklerini belirten Mehmet Emin Güz, “Sendikalar toplumun modernleşmesinin en önemli göstergesidir. Öte yandan inancımız gereği emek kutsaldır ve sendikalarda emek savunuculuğu yapmaktadır. Bu nedenle öz değerlerimizle bağdaşması açısından sendikalar ayrı bir önem arz etmektedir. Memur-Sen kurulduğundan bu yana ülkenin sivilleşmesi ve demokratikleşmesi anlamında çok büyük mücadeleler vermiştir. Vesayet özlemcilerinin karşısında dimdik ayakta, ilkeli ve omurgalı bir şekilde durmuştur. Bu anlamıyla rüştünü demokratikleşme, sivilleşme ve bütünleşme anlamında ispat etmiştir” dedi.

Memur-Sen’in desteğini her zaman hissettiklerini ifade eden Mehmet Emin Güz, “Ak Parti Siyasi hareketi olarak kurulduğumuzdan bu yana ülkenin sivilleşmesi, halk iradesinin egemen olması yönünde mücadele verdik. Büyük engeller aştık. Bu engelleri aşarken Memur-Sen’in desteğini her zaman yanımızda gördük. Bu anlamda bizim ve milletin aynı zamanda vefa borcu vardır. Ayrıca böyle bir katılımla beni kabul etmeniz şahsıma büyük onur vermiştir” diye konuştu.  

“ÜMMETİN DERTLERİYLE İLGİLENEN İNSANLARI MECLİSTE GÖRMEK İSTİYORUZ”

Memur-Sen Bolu İl Başkanı Ahmet Koçak, Mehmet Emin Güz’ü milletvekili olarak görmek istediklerini ifade ederek, “Memur-Sen ailesi olarak sizi başkanımız olarak görüyoruz. İnşallah size ‘Sayın vekilim’ demek nasip olur. Memur-Sen ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Memur-Sen hem nitelik hem de nicelik olarak Türkiye’nin en büyük kuruluşu. Bolu’da 8 bin üyemizle sayı olarak ve yaptığımız icraatlarla nitelik olarak kendimizi ülkemize ve Bolu’ya adadık. İlimizin, ülkenin, milletin ve ümmetin dertleriyle ilgilenen bir sendikayız. Bu dertlerle ilgilenen insanları TBMM’de görmek istiyoruz. Gezi olaylarında ve paralel yapı olaylarında nasıl arkalarında durduysak bugünde doğru insanların arkasında duracağız. Türkiye demokrasi ile yönetilen bir ülke. Bizlerde 8 bin üye ile totalde 32 bin seçmenle Bolu’da demokratik tercihimizi bu yönde kullanacağız” şeklinde konuştu.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2015, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPARSLAN AKADAM
ALPARSLAN AKADAM - 6 yıl Önce

sn.koçak üyeleriin çoğu keskten geçme ve ailece chp seçmeni sen memursene üye olanların oyunu etkileyeceğini düşünüyorsan büyük bir garabet içerisindesin.o üyeler seni̇ kullanir ama kendi̇leri̇ni̇ sana kullandirmazlar.

SIRADAKİ HABER

banner128