Mengen Festivali 3-4 Eylül tarihlerine ertelendi

31. Mengen Uluslar Arası Aşçılık ve Turizm Festivali için geri sayım başladı. Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu tarafından 6-7 Ağustos tarihinde kararlaştırılan 31. Mengen Uluslar Arası Aşçılık ve Turizm Festivali ülkemiz de FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sonucunda OHAL’in ilan edilmesi nedeniyle 3-4 Eylül tarihlerine ertelendi.

Mengen Festivali 3-4 Eylül tarihlerine ertelendi

Haber: SEMİH BAYKAL

Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu Başkanı ve Belediye Başkanı Turhan Bulut’un Başkanlığında geçtiğimiz günlerde Belediye Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirilmişti. Gerçekleştirilen  Toplantıya, Kaymakamlık Makamı Temsilcisi İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, Belediye Temsilcisi Ünsal Karabostan, Belediye Encümeni Temsilcisi Sami Özer, AİBÜ Aşçılık Meslek Yüksekokulu Temsilcisi Öğretim Görevlisi Zuhal Özdemir, AİBÜ Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Temsilcisi Yrd. Doç Dr. Aylin Akoğlu , Mengen Aşçılar Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temsilcisi Abdurrahman Elarslan, Taşpakon Başkanı Gökhan Tufan, TAFED Temsilcisi İsmail Karataş, MAF Temsilcileri Kamil Erdoğdu ve Ercan Altundağ, TAŞFED Temsilcisi Murat Camgöz , Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği Başkanı Salih Bozkurt, Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği önceki Başkanlarından Mustafa Öztürk, ASOMDER Başkanı İ.Levent Demirçakmak, Mengen Esnaf Odası Başkanı Burhan Eröz katılmıştı. Gerçekleştirilen toplantıda   31. Mengen Uluslar arası Aşçılık ve Turizm Festivali’nin 6-7 Ağustos tarihlerinde yapılmasına karar vermiş ve bu kararı İlçe Kaymakamı Yavuz Akyol ve Bolu Valisi Aydın Baruş tarafından oluşturulan OHAL bürosu ile paylaşacaklarını açıklamışlardı.

FESTİVAL 3-4 EYLÜL TARİHLERİNDE YAPILACAK

Mengen Belediye Başkanı Turan Bulut, 31. Mengen Uluslar arası Aşçılık ve Turizm Festivali’nin 6-7 Ağustos tarihlerinde yapılması için İlçe Kaymakamı Yavuz Akyol ve Bolu Valisi Aydın Baruş tarafından oluşturulan OHAL bürosu ile görüştüklerini açıkladı. Başkan Bulut, Bolu Valisi Aydın Baruş tarafından oluşturulan OHAL bürosu ve İlçe Kaymakamı Yavuz Akyol ile yaptığı görüşmeler neticesinde, Ülkemizde yaşanan terör olayları sonucu OHAL ilan edilmesi nedeniyle, 6-7 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılması planlanan 31. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali 3-4 Eylül 2016 tarihine ertelendiğini açıkladı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2016, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128