Mengen Festivali için geri sayım başladı

31. Mengen Uluslar Arası Aşçılık ve Turizm Festivali için geri sayım başladı. Festivalin 6-7 Ağustos tarihinde gerçekleşebilmesi için 31. Mengen Uluslar Arası Aşçılık ve Turizm Festivali Düzenleme Ve Yürütme Kurulu Belediye toplantı salonunda toplantı gerçekleştirdi.

Mengen Festivali için geri sayım başladı

Haber: SEMİH BAYKAL

Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu Belediye Başkanı ve Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu Başkanı Turhan Bulut’un Başkanlığında Belediye Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya, Kaymakamlık Makamı Temsilcisi İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, Belediye Temsilcisi Ünsal Karabostan, Belediye Encümeni Temsilcisi Sami Özer, AİBÜ Aşçılık Meslek Yüksekokulu Temsilcisi Öğretim Görevlisi Zuhal Özdemir, AİBÜ Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Temsilcisi Yrd. Doç Dr. Aylin Akoğlu , Mengen Aşçılar Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Temsilcisi Abdurrahman Elarslan, Taşpakon Başkanı Gökhan Tufan, TAFED Temsilcisi İsmail Karataş, MAF Temsilcileri Kamil Erdoğdu ve Ercan Altundağ, TAŞFED Temsilcisi Murat Camgöz , Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği Başkanı Salih Bozkurt, Mengen Aşçılık ve Turizm Derneği önceki Başkanlarından Mustafa Öztürk, ASOMDER Başkanı İ.Levent Demirçakmak, Mengen Esnaf Odası Başkanı Burhan Eröz katıldı.

 TÜRKİYE’DE KAOS YARATAN DARBE GİRİŞİMİNE TEPKİ GÖSTERDİLER

Türkiye’de yaşanan olumsuz gelişmeler üzerinde değerlendirme toplantısı yapmak için bir araya gelen Festival Düzenleme ve Yürütme Kurulu Türkiye’de kaos yaratan Darbe girişimi ile ilgili tepkilerini dile getirdiler. 31. Mengen Uluslar arası Aşçılık ve Turizm Festivali ile ilgili toplantı gerçekleştiren Komite Festivalin belirlenen tarih olan 6-7 Ağustos’ta yapılması kararı aldı. Bu kararı en kısa sürede İlçe Kaymakamımız Sn. Yavuz Akyol ve Sn. Valimiz Aydın Baruş ile paylaşacaklarını belirten Komite, konuyu Sn. Valimize arz ederek görüşlerinin alınmasına karar verdiler.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124