Meraklı vatandaş canından oldu

Bolu Belediyesi’nin yeni binasının yapılması inşaatını merakla seyreden 58 yaşındaki Mustafa Ülkü, hafriyat çeken kamyonun altında kalarak olay yerinde yaşamını yitirdi.

Haber: Faruk Çidem

Edinilen bilgiye göre olay bu sabah saat 09.00 sıralarında Belediye binasının hemen yan kısmında yeni Belediye Binasının inşaat alanında meydana geldi. Girilmesi yasak olan inşaat alanına giren Mustafa Ülkü isimli vatandaş çalışmaları seyretmeye başladı. Bu esnada meraklı vatandaş üzerine gelen Bilal Candan’ın kullandığı hafriyat yüklü kamyonu göremedi. Kamyon sürücüsü de, meraklı vatandaşı fark etmedi ve Ülkü geri geri gelen kamyonun altında kalarak feci şekilde can verdi.

Olayın duyulmasının ardından çok sayıda polis ekibi, olay yeri inceleme ile Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile çok sayıda belediye çalışanı olay yerine geldiler. Ölümlü kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2016, 14:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

bolunun her işini bitirdin bir tek belediye binası kalmıştı ey başkan ne işi var koca kamyonların oralarda sana son seçimde oy verdim bir daha aday falan olursan chp ye veririm yine sana vermem

moy
moy - 4 yıl Önce

orada güvenlik tedbiri almayan belediye görevlileri bu olayın sorumlusudur,i̇nşaat salanı seyir alanı değildir.kepçelerin hafriyat işlerini seyreden bolu'lu vatandaşlarımıza ders olsun geçen tünelden karşıya seyirci taraftarlardan geçemedim ve kamyonları seyredenlere kızdım yol verin diyorum,kimsenin umurunda değil.

SIRADAKİ HABER

banner128