Mersinde Yaşanan Su Kesintisi

Mersinde yaşanan su kesintileri mersin su kesintisi haberleri ve mersin ilimizde yaşanmakta olan diğer su haberi ile

Mersinde Yaşanan Su Kesintisi


Mersinde yaşanan su kesintileri mersin su kesintisi haberleri ve mersin ilimizde yaşanmakta olan diğer su haberi ile ilgili bilgilere bu sayfamız üzerinden ayrıntılı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Meski tarafından son dönemlerde yapılan çalışmalar dolayısıyla ilimizde sürekli su kesintilerinin meydana gelmesi söz konusu olmuştur. Bu anlamda Mersin ilimizdeki su kesintilerini güncel olarak mersin detay sayfamızdan takip edebilirsiniz.

HABERLER MERSİN İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ) tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Mezitli ilçesinde bazı mahallelerde su kesintisi olacak.

Mersinde Su Kesintisinin Yaşanacağı Yerler Şu Şekilde

Yapılan çalışmalar neticesinde Dedekavağı içme suyu hattında bağlantı çalışmaları nedeniyle yarın 19 Şubat Cuma günü 08.00-18.00 saatleri arasında, Tece, Seymenli, Deniz, Hürriyet, Şahin Tepesi, Davultepe, Cumhuriyet, İstiklal ve 75. Yıl mahallelerine su verilemeyecek. Açıklamada, çalışmaların erken bitmesi durumunda suyun erken verilebileceği, olası bir olumsuzlukla karşılaşmamak amacıyla vatandaşların ev ve iş yerlerindeki muslukları kapalı tutması gerektiği belirtildi. Su kesintilerine yönelik olarak tüm bilgilere mersin Son dakika gelişmeleri haber sitemiz olan Mersin Detaydan ulaşabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2016, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128