MEVLANININ SÖZLERİYLE CEVAP VERDİ…

CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tahsin Mert Karagöz’den, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel’e, Mevlana’nın sözleriyle cevap verdi. Karagöz, “Bir lafa bakarım laf mı diye, bir söyleyene bakarım adam mı diye?” konuştu.

MEVLANININ SÖZLERİYLE CEVAP VERDİ…
 Açıkgöz, açıklamasını şöyle sürdürdü; Öncelikle belirtmek isteriz ki içinden geçtiğimiz dönem kesinlikle partisel anlamda değerlendirilmemeli ve iç çekişmelerimize konu olmamalıdır. Ancak dün AKP Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı’nın partimize yönelik yaptığı haddini aşan ve kendi suçlarını başkalarına atmaya çalışan açıklamaları yüzünden bu açıklamayı yapma gereği duyduk.

Şu bilinmelidir ki bir şeye cevap verirken kendimize öncelikle Mevlana’yı örnek alırız. Mevlana der ki: “Bir lafa bakarım laf mı diye, bir söyleyene bakarım adam mı diye?”

Partisinin  çözüm süreci yaklaşımına bir haber olup milliyetçi söylemler kullanacak kadar konudan uzak olan AKP Bolu Gençlik Kolları Başkanıyla muhatap olacak değiliz.

Sizlere haberde paylaştığımız 2 adet twitter açıklamasının sahibi AKP Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdurrahim Boynukalındır. Yani dünkü açıklamayı yapan şahsın genel başkanı. Fotoğraflarda da görüldüğü gibi bizlere kendince terör örgütü yardakçılığı sıfatı yapıştıran AKP Gençlik Kolları’nın Genel Başkanının kendine BEBEK KATİLİ APO’yu nasıl örnek aldığını herkes görmelidir.

Kararı kamu oyuna bırakıyor ve şehitlerimize tekrar Allah’tan rahmet diliyoruz. HABER MERKEZİ

 

   

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2015, 11:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
a.burak
a.burak - 5 yıl Önce

helal olsun başkan arkandayız..!! çoluk çocukla muhattap olmaya değmez.. o gitsin istasyon cafe'de kızlarla kağıt oynayıp onları azarlasın..

SIRADAKİ HABER