Mezarlıklarda bakım çalışmaları başladı

Bolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Mezarlıklar Şubesi tarafından Bolu merkezde bulunan mezarlıklarda ot biçme ve temizlik çalışmaları başlatıldı.25 mezarlığın13’ünde çalışmalar tamamlandı.

Mezarlıklarda bakım çalışmaları başladı
 Mezarlıklarda bakım çalışmaları başladı. Bolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Mezarlıklar Sorumlusu İbrahim Sarıdoğan, Bolu merkezde yer alan mezarlıklarda bakım çalışmalarına başladıklarını belirterek, bir program çerçevesinde önümüzdeki günlerde tüm mezarlıklarda genel temizlik, ot biçme çalışmalarının tamamlanacağını söyledi.Sarıdoğan  Bolu Belediyesi Mezarlıklar Şubesi olarak yaz ayının gelmesi ile birlikte mezarlıklarımızda ot biçme ve genel temizlik çalışmaları başlattık. Çalışmalarımız kapsamında Şehitler, Çığırtkanlar, Balcı, Aşağısoku, Yukarısoku, Öksüz Tekke, Çakmaklar, Alpagut, Salıbeyler, Sarıcalar, Kılıçarslan, Borazanlar ve Kasaplar mezarlıklarımızda ot biçme ve temizlik çalışmalarımızı tamamladık. Önümüzdeki günler diğer mezarlıklarımızda da program dahilinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2013, 20:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat PEÇENEK
Murat PEÇENEK - 8 yıl Önce

sayın saridoğan:sadece ot biçmek yeterli değil,çiğirtkanlar eski mezarlik rezil durumda.kirilan mezar taşlari,çöken,darmadağin olan mezarlarin hizmet birimi olarak tarafinizdan yapilmasi,insanlik namina..gereğidir.saygilarimla

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124