MHP hükümeti istifaya davet etti

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Merkez ilçe başkanı Murat Ercan Terör örgütü PKK’nın Oslo’da aldığı tavizlerin neticesinde her gün Askeri Karakollara saldırdığını söyledi. “Terör...

MHP hükümeti istifaya davet etti

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Merkez ilçe başkanı Murat Ercan Terör örgütü PKK’nın Oslo’da aldığı tavizlerin neticesinde her gün Askeri Karakollara saldırdığını söyledi. “Terör örgütünü kendine Muhatap kabul eden hükümet bu kanların hesabını vermelidir” diyen Ercan; “ Açıkça Türkiye Cumhuriyeti Devletine başkaldıran PKK’nın kravatlı yandaşları BDP’nin derhal dokunulmazlığı kaldırılarak Yüce Adalete Teslim edilmelidir. Bu kadar alenen ve açıkça Türk Askerine savaş açtığını söyleyen bu hainlerin bu cesaretini kimden aldığı malumdur. Kürt meselesi adı altında çıkarılan bu teröre destek Türk milletinin Asimile edilmesi, adının tarihten silinmesinin bir senaryosudur. Anayasadan Bile Türk ismini kaldırmaya yeltenen mevcut hükümet, Şehit cenazelerinde vatan sağolsun, intikamları alınacaktır. gibi sözlerle Bu milleti avutacağını zannetmektedir.”dedi.

 

BDP’liye 8 MHP’li ye 18 yıl

Diyarbakır Belediyesinin başlı başına bir devlet gibi hareket ettiğini vurgulayan Ercan; “Diyarbakır belediyesi Türkiye Cumhuriyeti'nin kanunlarını hiçe saymaktadır. Adana Büyükşehir belediye başkanını çeşitli oyunlarla görevden aldıran Hükümet her ne hikmetse Diyarbakır Belediye Başkanına hiçbir şey yapmamakta hatta onun sırtını sıvazlamaktadır. Bu olaylar Türk kamuoyunda hayret ve ibretle seyredilmektedir. Türkiye cumhuriyeti Devletini yıkmaya, Kürt devleti kurmaya yeltenen BDP’li  Sabahat Tuncel'e 8 yıl Abdullah Öcalan'ı Türkiye'ye getiren Engin Alan Paşaya 18 yıl hapis cezası  verilmiştir. Verilen kararlar tamamen siyasidir.” Biçiminde konuştu.

 

 

“Derhal istifa edin”

 

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Merkez ilçe başkanı Murat Ercan sözlerini şu şekilde tamamladı;”BDP li Selahattin Demirtaş Türkiye Cumhuriyeti ile PKK nın Masaya oturmaması halinde bu kanların durmayacağını söyleyecek kadar pervasız ve korkusuz söylemler yapmakta. Çünkü ona bir müeyyide uygulayacak bir hükümet yok karşısında. Hükümet sabrımız taşmakta, sabrımızı taşımasınlar gibi sözlerle gündeme gelmekte. Bir gün olsun sabrı bir türlü taşmamaktadır. Bu nasıl bir sabırdırki bir türlü Taşmıyor. Çünkü ölenler onların evlatları değil. Acıma hissi bile kalmayan artık şehit cenazelerini kabullenen bir hükümet halen iş başında durmaktadır. Tarihte bu kadar askeri, polisi şehit Edilmiş Bir devlet yoktur. Hatta bir kavim bile yoktur. Akan kanları durduramıyorsanız. Derhal istifa edin sizin sabrınız taşmıyor ama bu milletin sabrı taşmıştır. Bu milletin keseceği hesap ağır olacaktır. Derhal ve hiç vakit kaybetmeden bu akan kanlarda boğulmadan tasınızı tarağınızı alın ve hükümetten istifa edin.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124