MHP İL BAŞKANI AYDIN AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, 1 Kasım ergken genel seçimlerine 7 gün kala adeta açtı ağzını yumdu gözünü. AKP ve CHP’yi eleştiren Aydın, açıklamasının ilk bölümünde AKP’yi ve Taşkesti ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı; 1 Kasım seçimlerine 1 hafta kala MHP’nin ülke genelinde olduğu gibi ilimizdeki yükselişini gören diğer siyasi partiler her türlü yolu denemeye başladılar.

MHP İL BAŞKANI AYDIN AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ
Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Bolu’nun 1 Kasım seçimlerinden sonra Meclis’te 3 partiyle temsil edilmesinin önüne geçemeyecekler. Bolu seçmeni kararını vermiştir. Artık MHP’yi, Şükrü Gülez’i Meclis’e gönderecektir. AKP Genel Başkanı tüm mitinglerinde Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi kötüleyerek, iftiralar atarak ülkücü camiadan oy almak için uğraşıyor. Bolu’da kilerde Ondan gördüklerini burada uygulamaya çalışıyorlar. 

Benim onlara tavsiyem, bu oyundan vazgeçsinler.  Ülkücü camianın içerisine kimse nifak sokmaya kalkmasın! Bunlar devletin tüm kurumlarını kendi emelleri için kullanarak yalanlarına ortak ediyorlar. Bakın sizlerle bir belge paylaşacağım.

Bundan 2 ay önce Taşkesti’de ki yangın zedeler için Cuma namazı çıkışı para toplanması adına Müftülüğe dilekçe verdik. Biz bunu seçim malzemesi yapmak istemezdik. Ama gelinen noktada bunu sizlerle paylaşmak zorunda kaldık. Valilik oluru olmasına rağmen Müftü Bey, 2 aydır bizim dilekçemize bir cevap vermedi. Taşkestili yangın zedelerin dertlerine birazcık da olsun merhem olmak için yapmaya çalıştığımız bu yardım toplama işini görmezden geldi. Fakat AKP’li vekil adaylarının kayıkçı kavgasına alet olarak Fatih Metin’in vermiş olduğu dilekçeye 2 gün de cevap verdiler. Biz gelin Taşkestili vatandaşlara derman olun diyoruz, duymazdan geliyorlar ama AKP’li siyasilerin yalanlarına alet olmak için her türlü çabayı gösteriyorlar.

Biz MHP olarak bu kayıkçı kavgasının içerisinde olmayacağız. Bizi kimin ne söylediği ilgilendirmiyor, bizi Kıbrıscık halkı ilgilendiriyor. Kıbrıscıklı vatandaşlarımızın haklarını da ne AKP’li Fatih Metin savunabilir nede CHP’liler. Kıbrıscık’ı kimseye siyasi malzeme yaptırtmayız. Ama Müftü Efendide o makama niçin oturduğunu unutmamalı.

ATATÜRK’ÜN KURDUĞU PARTİ OLMAKTAN ÇIKMIŞTIR

Bir diğer konumuzda ülkemizin içerisinde bulunduğu terör lanetidir. MHP dışında hiçbir partinin PKK terör örgütü ile mücadele etme gibi bir düşüncesi yoktur. Bugün bu örgütü güçlendiren ve bu hale getiren AKP iktidarıdır. Oslo görüşmeleri ve Dolmabahçe protokolü ortadadır. Bugün büyükşehir uygulaması bile PKK’nın dayatmasıyla çıktığı ve özerkliğe giden bir yol olduğu ortaya çıkmıştır. Şimdi hiçbir AKP’li çıkıp bu halkı kandırarak vatanperverlik nutukları atmasın.

Diğer taraftan CHP’ye gelirsek; Artık Atatürk’ ün  kurduğu parti olmaktan çıkmıştır. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu çıkıyor; ‘PKK/YPG Terör örgütü değildir diyor.  CHP İzmir Milletvekili Hülya Güven; ‘Öldürülen PKK’lI gerillalar şehittir’ diyor. CHP Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu çıkıyor; “DHKP-C ile çatışan polis ve askeri savcılığa şikayet edeceğim’ diyor. CHP Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin çıkıyor; ‘HDP’yi kapattırmayız gerekirse direniriz’ diyor. İlimizdeki CHP’liler 2 sıra Milletvekili adaylarının öncülüğünde çıkıyorlar HDP ile İzzet Baysal Caddesinde kol kola yürüyerek halay çekiyorlar.

Yine bir çok CHP’linin içerisinde olduğu kalabalık, bir esnafımız, ‘neden Türk bayrağı taşımıyorsunuz’ hassasiyetine karşılık, esnafımızı linç etmeye kalkışıyorlar.  Diğer taraftan bakıyoruz, CHP’nin 2 sıra Milletvekili adayı yıllardır belirli gazetelerde yazdığı köşe yazılarında PKK’yı övüyor. Şehit cenazelerini aşağılıyor. Bu cenazelere katılanlara, aşağılık insanlar diyor.  Hiç kimse kakıp, ‘onlar geçmişte yazılmış’ demesin. Bir çocuk 7 sinde neyse 70 inde de odur. Zaten bu şahsiyet  ilimizde gösterdiği tutumla ne olduğunu açıkça ortaya koymuştur.

Ben buradan Bolulu vatandaşlarıma sesleniyorum. Bolu halkımızı ne PKK ile kol kola yürüyen CHP zihniyeti nede bugüne kadar PKK’nın isteklerine  Osloda ve Dolmabahçe’ de özerkliğe evet diyen AKP zihniyeti savunabilir. Ne olur gözlerinizi açın ve gerçeği görün. Bunların yalanlarına ve aldatmalarına kanmayın. Bu terör belasından ve yandaşlarından kurtulmak için MHP’den başka çaremiz yoktur.  Allah bu toprakları, ihanet içerisinde olanlardan korusun…

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner128

banner129

banner124