MHP Kadın Kolları Kandil Simidi dağıttı

MHP Kadın Kolları Mevlid Kandili münasebetiyle yine güzel bir etkinlik gerçekleştirdi. Kadın Kolları Başkanı Emine Kendirci ve Kadın Kolları üyeleri ile birlikte MHP İl Başkanı Mehmet Aydın, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ve çok sayıda partili İzzet Baysal Caddesi üzerinde Bolulu vatandaşlara kandil simidi dağıtarak, kandili kutladılar.

MHP Kadın Kolları Kandil Simidi dağıttı
Haber: Kasım ŞAHİN
MHP Kadın Kolları üyeleri kendi elleriyle hazırladıkları kandil simitlerini plastik kapların içersine koyarak tek tek Bolulu vatandaşlara dağıtarak, örnek bir davranışta bulundular. MHP Kadın Kolları olarak sürekli güzel bir etkinliğe imza atan Asenalar, yaptıkları bu etkinlikle de Bolu halkının taktirini kazandılar.
Kandil simidi dağıtımında kısa bir konuşma yapan MHP Kadın Kolları Başkanı Emine Kendirci, “Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde Müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandilimiz mübarek olsun” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2015, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128