MHP Kadın Kolları seçimi değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları düzenlediği toplantıyla Cumhurbaşkanlığı seçimini ve sonuçlarını değerlendirdi.

MHP Kadın Kolları seçimi değerlendirdi
 İl binasında Kadın Kolları Başkanı Hatice Öz’ün başkanlığında yapılan toplantıya İl yönetiminde bulanan kadın yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

 

Özveriyle çalıştılar

Seçim çalışmalarının ve seçim sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda bir açıklama yapan Hatice Öz; “Biz MHP Kadın Kolları olarak İl Yönetimimizdeki kadın üyelerimizle birlikte özverili ve çok yoğun bir seçim çalışması yürüttük. Bütün arkadaşlarım sabah 9 dan akşam 10’a kadar parti içinde ve dışındaki faaliyetlere katıldılar. Bu süreçte evlerini çocuklarını ihmal ederek onlara ayıracakları zamanlarını bizlere ayırdılar. Sonuç ne olursa olsun ben hepsini canı gönülden kutluyor ve teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Sevdaları vatana dair

Çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini söyleyen Öz; “Bu davada küsmek veya yılmak olmaz. Seçim sürecinde yaptığımız gibi hiç ara vermeden daha büyük bir şevk ve arzuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu parti çatısı altında bulunan bütün kadınları vatanları için, bayrakları için her türlü özveriyi gösterecek bilinçte ki kadınlardır. Bizler koltuk veya makam sevdalıları değil vatan sevdalılarıyız. Bu yüzden bıkmadan çalışmalarımız devam edecek” cümlelerini kullandı.    

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2014, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bu mudur?
Bu mudur? - 6 yıl Önce

din karşıtı müslüman düşmanı chp ile aynı adama oy veren kişilere bak yarısı başıörtülü. ya göründüğün gibi ol ya olduğun gibi görün.. yazıklar olsun ahirette bunun hesabını vereceksiniz...

alp
alp - 6 yıl Önce

terbiyesizleşmenizin lüzumu yok.sen kimsinde chp yi̇ di̇n karşiti olmakla suçluyorsun.eli̇ne i̇man ölçer alet mi̇ var.hirsizliği yapani yolsuzluk yapani kul hakki yi̇yeni̇ savunmak di̇ndarlik chp li olmak dinsizlik mi hadi oradan.esas ahirette siz hesap vereceksiniz münafık yalancılar

SIRADAKİ HABER