MHP KADINLARIN OMUZUNDA YÜKSELİYOR

Göreve geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalarla dikkat çeken MHP İl Kadın Kolları Başkanı Emine Kendirci, haftalık değerlendirme toplantısında kadın yöneticilerle bir araya geldi.

MHP KADINLARIN OMUZUNDA YÜKSELİYOR

SORUMLULUKLARININ FARKINDALAR

Toplantı sonrası bir açıklama yapan MHP İl Kadın Kolları Başkanı Emine Kendirci; “Öncelikle siyasette ülkemizin milli bir kimliğe kavuştuğu ve MHP’nin kurulduğu bu günde partimizin 47 inci kuruluş yıldönümü kutluyorum. 47 yıl önce siyasi bir parti kimliği kazanan ve 5 bin yıllık tarihin içinden gelen bu davada MHP’li kadınlar olarak sorumluluğumuzun farkındayız. İnşallah yüzümüzün akıyla aldığımız bu kutsal davayı aynı gönül rahatlığıyla bizden sonraki nesillere devretmeyi başaracağız” ifadelerine yer verdi.

MHP’Lİ KADINLAR SAHAYA İNİYOR

Yapılan çalışmalar hakkında da bilgi veren Kendirci; “Seçim sonrası ara vermeden sürdürdüğümüz çalışmalar artık meyvesini vermeye başlamıştır. Bir çok Bolulu kadınımız bu hizmet yarışında bizlerle birlikte hareket etme kararı almıştır. Bizde artık sahaya inmenin vakti geldiğine inanıyoruz. Önümüzdeki haftadan itibaren ilçe ziyaretlerimiz başlayacak ve tüm ilçelerimizi dolaşarak oradaki kadınlarla buluşarak, kadınlarımızın sorunlarıyla ve sıkıntılarıyla daha yakından ilgilenme ve çözüm arama fırsatı yakalayacağız. Artık Bolu kadını sahipsiz olmadığını bilmeli” dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2016, 18:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Noname
Noname - 5 yıl Önce

basinizda o kisi oldukca ne yaparsaniz yapin,yoksunuz..

SIRADAKİ HABER

banner128