MHP Köroğlu’yla start verdi…

7 Hazıran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler için Köroğlu Anıtı önünde toplanan MHP Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez, Kader Garipoğlu, Mihriban Budak Yerlikaya ve yüzlerce MHP üyesi iktidar yürüyüşü altında seçim startını verdiler ve halkla kucaklaştılar.

MHP Köroğlu’yla start verdi…
Haber: Kasım ŞAHİN

MHP İl binasında bir araya gelen Milletvekili adayları Yükür Gülez Kader Garipoğlu ve Mihriban Budak Yerlikaya, İl Başkanı Mehmet Aydın, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, Belediye Meclis Üyesi Ercan Üsküp, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ve çok sayıda partili Belediye meydanındaki Köroğlu Anıtı önünde bir araya gelerek önce toplu halde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Köroğlu Anıtı önünde bir açıklama yapan MHP birinci sıra milletvekili adayı Şükrü Gülez, Köroğlu’nun atının şahlanışı gibi Bolu’da büyük bir şahlanışla iktidar yürüyüşünün startını verdiklerini belirterek; “MHP’nin Bolu’daki iktidar yürüyüşü, bugün itibariyle resmi olarak Köroğlu heykelinin önünden başlamıştır. Halkımızdan aldığımız destekle ve rüzgarla, iktidar hedefimize doğru ilerliyoruz. Görmüş olduğunuz görüntü, MHP’nin Bolu’daki birlik ve beraberliğinin tescilidir. Siyasi rakiplerimize buradan bir gönderme yapmak istiyorum. Bizlerin aramıza çaşıtlık yaparak nifak sokmak suretiyle hedeflerine ulaşamayacaklar. Türk milliyetçileri, inandıkları değer uğrunda birlik ve beraberliğini burada tescillemiş ve iktidar hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

MHP İkinci sıra Milletvekili adayı olan Kader Garipoğlu’da; “Ben de bugünden itibaren partimiz adına iyi şeyler olacağına inanıyorum. İktidar olacağımıza inanıyorum. Bu nedenle de diyorum ki kavli karar iktidar, ne mutlu Türk’üm diyene” derken MHP üçüncü sıra adayı Mihriban Budak Yerlikaya ise kısa bir açılmada bulunarak; “ İnşallah vatanımız, milletimiz için hayırlı olur. Hep beraber çalışacağız” diye konuştu. Milletvekili adayları ve çok sayıdaki partili daha sonra halkla buluşmayı gerçekleştirerek, esnaf ziyaretinde bulunup, sorunları dinlediler.


Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2015, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128