MHP Türk Ocakları ve Kamu-Sen’i ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, Ak Parti iktidarının vatandaşlar üzerine karabasan gibi çöktüğünü söyleyerek, “Mevcut iktidar her şeyi laçkalaştırdı. Yarattığı korku imparatorluğu neticesinde insanların üzerine adeta karabasan gibi çöktüler. Milliyetçi Hareket, buna dur diyecek” dedi.

 MHP Türk Ocakları ve Kamu-Sen’i ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayları ve parti teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamında Türk Ocakları Bolu Şubesi ve Kamu-Sen Bolu İl Temsilciliği’ni ziyaret etti. İlk olarak Türk Ocakları’nı ziyaret eden MHP Teşkilatını, Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Hamdi Zenginbal ve üyeler karşıladı. Ziyarette tarımdan eğitime kadar birçok alanda özellikle gençlerin bilinçlendirilmemesi ele alındı. MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, eğitimin gerilediğini, ülkelerin başkentlerini kendisine soran bir lise öğrencisinden örnek vererek anlattı. Türk Ocakları ziyareti sırasında çiftçinin tarımsal alanda büyük sıkıntılar çektiği ve tarım alanlarının mevcut iktidar döneminde yeterince destek verilmemesi nedeniyle verimsiz hale geldiği ifade edildi.

Türk Ocakları’nın ardından Kamu-Sen Bolu İl Temsilciliği’ni ziyaret eden MHP Teşkilatı, Şube Başkanı Hüsnü Yaman ve beraberindekiler tarafından kapıda karşılandı. Seçim çalışmalarında milletvekili adaylarına başarılar dileyen Hüsnü Yaman, “Çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere Bolu Kamu-Sen İl Temsilciliği olarak başarılar diliyoruz. Allah yardımcınız olsun. Malumunuz olduğu üzere ülkemiz bir seçim atmosferine girmiş durumdadır. Biz istiyoruz ki tüm partiler eşit, seviyeli bir seçim atmosferi yürütsünler. Maalesef hiç de öyle olmadığını görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de mevcut iktidar tarafından korku imparatorluğu yaratıldığını ve bu korkulara MHP olarak son vereceklerini söyleyen Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, “7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri öncesi gezilere başladık. Her şeyden önce yapılacak olan bu seçimlerin ülkemizin için hayırlara vesile olmasını, siz memur kardeşlerimiz için de daha güzel bir Türkiye için hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemizin hoşgörü ikliminde, toplumsal uzlaşmanın sağlandığı, korku imparatorluğunun olmadığı ve sindirme, yıldırma, yasaklama politikalarının hakim olmadığı daha güzel bir Türkiye ile karşılaşmamızı temenni ediyorum. Bizler her şeyden önce Milliyetçi Hareket Partililer olarak yönetim anlayışımızda, sivil toplum örgütleri ile sürekli istişare halinde olarak sıkıntılarınızı ve problemlerinizi, projelerinizi değerlendirerek ve bunları dile getirerek sizlerin tercümanı olacağız. Bu anlamda hiçbir şüpheniz olmasın” diye konuştu.

Halkın üzerine karabasan gibi çöken iktidarın son demlerini yaşadığını belirten Gülez, “Yaptığımız saha çalışmalarında edindiğimiz düşünceler, halkımızın bize tevekkül edeceği noktasındadır. Artık mevcut iktidarın her şeyi laçkalaştırdığı, yarattığı korku imparatorluğu neticesinde insanların üzerine adeta karabasan gibi çökmüş olması tepkilere sebebiyet veriyor. Her zaman şunu söylüyorum; daha öncesi seçimlerde de adayken hep kendimizi anlatıyorduk. Şimdi insanlar bize sıkıntılarını anlatıyor” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2015, 19:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124