MHP’liler BGC’yi ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mustafa Ramazan, Merkez İlçe Başkanı Murat Ercan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.   Bolu...

MHP’liler BGC’yi ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mustafa Ramazan, Merkez İlçe Başkanı Murat Ercan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.

 

Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ne tebrik ziyaretleri devam ederken, son olarak Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe yönetimi gazetecilerle bir araya geldi. MHP İl Başkanı Mustafa Ramazan, yeni yönetimi tebrik ederek, “Caner Güngör başkanlığında başarılı olunacağına inanıyoruz. Caner Bey’in en büyük projesi olan ‘basın sitesi’ projesinin de hayata geçeceğine inanıyoruz. Bundan sonra başarılarınızın devam etmesini diliyoruz” dedi. Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Caner Güngör’de “Başkanlığınız döneminde Milliyetçi Hareket Partisi’nin basınla ilişkilerinin iyi olduğunu görüyoruz. Bundan dolayı teşekkür ediyorum sizlere. Bundan sonrada sık sık görüşeceğiz. Her zaman fikir alışverişinde bulunacağız. Cemiyetimizin sosyal tesisleri sizin için de açık. Her zaman değerlendirmelerde bulunabiliriz” diye konuştu. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mustafa Ramazan ayrıca önceki gün Bingöl’de yaşanan saldırıları da kınayarak şöyle konuştu; “Bingöl’deki askeri konvoya saldırı oldu ve yine can kayıpları meydana geldi. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak şehit haberlerinden son derece rahatsız oluyoruz. Türk halkı gittikçe artan ve artırılan eylemlerle bölünme noktasında. Haberleri izlerken Sebahat Tuncel’in hapis cezasına çarptırıldığını öğrendik. Bugün BDP ile PKK’nın ilişkisi de tescillenmiş oldu. İnşallah meclis açıldığında dokunulmazlıkların kaldırılması noktasında ciddi adımlar atılmasını bekliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128