MHP’ye özür borcum yok!

MHP’nin özür dilemeye davet ettiği CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün ortada özür dilenecek bir durumun olmadığını söyledi. İyigün;” Sayın MHP Merkez ilçe başkanı O açıklamalarımı...

MHP’ye özür borcum yok!

MHP’nin özür dilemeye davet ettiği CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün ortada özür dilenecek bir durumun olmadığını söyledi. İyigün;” Sayın MHP Merkez ilçe başkanı O açıklamalarımı dikkatlice okursa ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır” dedi.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisinde Suriye ile ilgili olarak yapılan Tezkere görüşmeleri sonrasında AKP ve MHP’yi yaylım ateşine tutan CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün  bir anda MHP’de hedef adam haline geldi. Cuma günü parti binasında basın mensuplarını ağırlayan MHP Bolu Merkez ilçe başkanı Murat Ercan İyigün’ün açıklamalarını esef ve üzüntüyle karşıladıklarını söyleyerek CHP Bolu Merkez ilçe başkanı Faruk İyigün’ü özür dilemeye davet etmişti. Gazetemize konuyla ilgili bir açıklama yapan İyigün Devrimci Gençlik ile Ülkücü gençliğin 12 Eylül döneminde ağır bedeller ödediğini söyleyerek;”Bizler Murat Ercan’la aynı dönem insanıyız. Hem devrimci hem de ülkücü gençlik bugünlere çeşitli zorluklar çekerek gelmiştir. Benim 28 yıllık bir öğretmenlik hayatım var. Bolu’da herkes beni iyi tanır. Öğrencilerim arasında ülkücü öğrencilerde olmuştur. Hiç bir ayrım yapmadan hepsine eşit bir şekilde eğitim verdim. O yüzden ülkücü camiada beni çok iyi bilmektedir. Yaptığım açıklamalar nedeniyle özür dilemek için bir neden görmüyorum. Savaşlarda şehit olanlar hep garip ve fakir ailelerin çocuklarıdır. Önemli olan ABD emperyalizmine ve taşeronlarına hizmet etmemektir. Benim açıklamalarım dikkatlice okunursa ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124