MHP’de Birlik Beraberlik Mesajı

7 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimlere MHP’den milletvekili adayı olan Şükrü Gülez, Kader Garipoğlu ve Mihriban Yerlikaya parti üyeleriyle dün Muhtarın Yerinde kahvaltıda buluşarak birlik ve beraberlik mesajı vererek seçim startını verdiler. Üç aday da genel seçimlerde Bolu’dan zaferle çıkacaklarına inandıklarını dile getirdiler.

 MHP’de Birlik Beraberlik Mesajı

Haber: Kasım ŞAHİN

Genel Seçimlere az bir süre kala MHP’de seçim çalışmalarına hız verildi. MHP Milletvekili adayları Şükrü Gülez, Kader Garipoğlu ve Mihriban Budak Yerlikaya, bübüy bir katılımın gerçekleştiği kahvaltıda bir arya geldiler. MHP İl Başkanı Mehmet Aydın’ın açılış konuşmasının ardından söz alan Gülez, genel seçimlerin dönüm noktası olduğunu vurgulayarak, “7 Haziran genel seçimlerinin ülke olarak halk olarak, birlik ve beraberliği katkılar getirmesini diliyorum. Bu genel seçimler dönüm noktasıdır. Uçuruma giden yolda son çıkış noktasıdır. Mevcut siyasi iktidar 13 yılda basiretsiz ve bölücü politikalarla ülkeyi uçuruma getirdi. Artık ülkemizde Türkiye Cumhuriyeti tartışılmakta, Türk ordusu yok edilmek istenmektedir. Bu sıkıntılı süreç ihanet sürecedir. Çözüm süreci diye ülkeyi yok etme projesi üretilmektedir. MHP olarak bu rüzgarlarda yelkenlerimizi şişirdik iktidara doğru ilerliyoruz. Bolu’da 13 yılda hiçbir iş yapılmamıştır. İlimiz hayalet şehre bürünmüştür. Bolu sıkıntılara terk edilmiştir. Yine ilimizde işsizlik oranı yüzde 10’ların üzerindedir” diye konuştu.

 

Gülez’den sonra söz alan MP Milletvekili adayı Kader Garipoğlu’da, kısa yaptığı konuşmasında; “Beni kızınız, bacınız ve bir ülkücü olarak kabul edin. Ben bayrağım için varım, ülkem için varım. Iğdır doğumluyum. 17 senedir de siyaset içindeyim. MHP’nin içindeyim. İş kadınıyım ve bende bir anneyim. İsmi Ak olan ama içi kara olan, ayakkabı kutuları içersinde paraları kaçıranlara bunlar kimdir diye soracakmıyız? Yolum 3 hilal yolu, yolum MHP yolu, yolum bu davanın yolu. MHP’yi Bolu’dan temsil etmek için sizinle birlikteyim” dedi.

 

 Daha sonra söz alan  MHP Bolu Milletvekili Adayı Mihriban Budak Yerlikaya’da; “Mevcut iktidarın son günlerde, cevap veremeyeceği konularda kaçış noktası olarak kullandığı en popüler sözü "kandırıldık, aldatıldık" olmuştur. Paralel aldattı, PKK aldattı, HDP aldattı, ESED aldattı, ABD aldattı, AB aldattı, Ermenilere özür mektubu yazdık onlarda aldattı. Papaza değer verdim ,Sarayımın açılışını ona yaptırdım. Başımdan öperek beni kutsadı. Papazda aldattı. Aldatılanların yönettiği bir devlette yaşamayı gördük. Aldatılarak Milleti aldatmayı çok iyi öğrenmişler.

Hukuk parmak sayısıyla işler olmuş. Her şey parmakla halledilir olmuş. Devlet adamlığında liyakat yerine bizden hakim olmuş. Devletimiz parti devleti olmuş.

Yanlış politikalarla sıfır sorun yerine sıfır itibar kazanılmış. Kendi dertlerimiz yerine sığınmacı sorunlarıyla baş başa bırakıldık. Suriyelilerin sınavsız üniversiteye girmesi, bedava sağlık hizmeti gibi ayrıcalıklarla ne yapılmak istenmektedir. Açlık sınırındaki emeklimi, kölelik sistemiyle çalıştırılan, kazalarda can verdiklerinde bile suçlu olan işçilerimizi gördük. Bütün bu haksızlıklara uğramış milletimiz dur artık, çok şımardınız, doymadınız deme noktasındadır Milletimizin sesi olmak için adayım

İtiraf ettikleri gibi İsraf had safhadadır. İtiraf ettikleri gibi Güzel Ülkemi Parsel Parsel sattılar. Kaynakların yanlış kullanıldığını düşündüğüm için Milliyetçi Hareket Partisinden Adayım. Etkisiyle politikasıyla Türk Milleti ayrıştırılmak istenmektedir. Birleştirmek için Milliyetçi Hareket Partisinden adayım. Çözüm diyerek çözülme yaratanlara karşı Milliyetçi Hareket Partisinden adayım. Yok durumuna getirilen esnafım için adayım. Bin yıllık Anadolu’da ki Türk tarihiyle, kültürüyle yoğrulmuş coğrafyamızda Türk yok noktasına geldiler. Bunlar Türk'lerden intikam almak isteyen haçlı zihniyetidir. Necip Fazıl'ın dediği gibi "Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya" olmamak için adayım. Kimsesizlerin, kimsesi olmak için adayım. Atalarımızın kemikleri sızlamasın diye içtiğim andımız için adayım. Bayrak nedir? Vatan nedir? Millet nedir? Dil nedir? Bilmeyenlerden bıktığımız için adayım” diyerek konuşmalar tamamlandı. Partililer daha sonra toplu halde genel seçimler için verdikleri start için toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2015, 20:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
BAŞBUĞ ÜLKÜCÜSÜ MEMLEKETİM
BAŞBUĞ ÜLKÜCÜSÜ MEMLEKETİM - 6 yıl Önce

vay memleketim bunları da mı görecekdik

ahmet güler
ahmet güler - 6 yıl Önce

küskünlükler dargınlıklar bitecek üç hilalin otağında toplanacak ülkücüler 7 haziranda saygılar selamlar olsun yolumuz üç hilal olsun

asuman
asuman - 6 yıl Önce

nerde be boluda %10 alamz bu üç isim sonuç belli 2+1+0 : 3
akp-chp

SIRADAKİ HABER

banner128