MHP’de Çağan sesleri

MHP Bolu İl Başkanlığı tarafından açıklanan kongre süreci sonrası Merkez İlçe Başkanlığı için Mustafa Çağan’ın adı da ön plana çıkmaya başladı.

 MHP’de Çağan sesleri

Haber: Kasım ŞAHİN

 

11 Ocak 2015 tarihinde yapılacak olan MHP Merkez İlçe Başkanlığı seçimi için heyecan şimdiden başladı ve bazı isimlerde yavaş yavaş kulislerde konuşulur oldu. Kongre öncesi MHP İl teşkilatında süreçle ilgili sessizlik sürerken kamuoyunda birçok ismin MHP’den il ve ilçe başkanlığı için hazırlıklar yapmaya başladığı öğrenildi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı için Mustafa Çağan’ın adı ön plana çıkarken birçok ismin hazırlandığı bir süreçte ülkücü camia içerisinden Mustafa Çağan’ında bu isimler arasında yer aldığı belirtiliyor. Parti tabanı tarafından sevilen bir isim olan Mustafa Çağan’ın, gerçek bir ülkücü ve hizmet eri olduğunu belirten bazı yetkililer, samimiyeti ve davaya bağlılığıyla aday adaylığı sürecinde Çağan’ın şansının yüksek olacağını söylüyorlar.

 

Ülkücü camianın sevilen isimlerinden olan Mustafa Çağan’ın MHP tabanı ve Bolu halkı tarafından kabul görecek bir isim olduğu bilinirken ilimizin önde gelen bazı ülkücüleri merkez ilçe için aday olacak ismin MHP’nin geçmiş kültürüne ve şanına yakışır isimler olması gerektiği konusunda fikir beyan ettiler. 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER