banner120

MHP’de çiğ köfteli kutlama

Milliyetçi Hareket Partisi İl ve Merkez İlçe Teşkilatlar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebetiyle farklı bir organizasyona imza attı. Partinin erkek yöneticileri kendi elleriyle hazırladıkları çiğ köftelerle, İl Kadın Kollarının, Kadınlar Gününü kutladılar.

MHP’de çiğ köfteli kutlama

Kadın yöneticilere moral ve teşekkür

İl ve Merkez İlçe yöneticilerinin tamamının katıldığı etkinliğe, yaklaşık 100 civarında MHP’li kadın katıldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan MHP İl Başkanı Mehmet Aydın; “İl Teşkilatı olarak, öncelikle büyük özveriyle çalışan ve yaptıkları çalışmalarla herkesin takdirini kazanmayı başaran İl Kadın Kollarımızın, Kadınlar Gününü kutlayarak onlara moral vermek istedik. Son günlerdeki yoğun tempoları ve 8 Mart günü yapacakları etkinlikler öncesi küçükte olsa bizde onların yanında olduğumuzu ve her zaman onlara destek olacağımızı bilmelerini istedik” ifadelerine yer verdi.

Tek çare Türk töresi

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü de kutlayan Mehmet Aydın; “Ben başta Türk kadınları olmak üzere, tüm Dünya kadınların, Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyorum. İnşallah ülkemizde de, kadınlarımız en kısa zamanda Türk töresine uygun bir şekilde hak ettikleri değeri kazanır ve kadına şiddete yönelik en küçük haber dahi duymayız. Ne zamanki kadınını yanından ayırmayan ve onu el üstünde tutan Türk töresinden ayrılıp, kız çocuklarını diri diri gömen Arap kültürüne ve kadını şeytanın bir parçası gören Avrupa zihniyetini Anadolu’ya hakim kıldık, bu topraklarda kadın cinayetleri de artmaya başladı. Bunun tek kurtuluş yolu vardır; Anadolu topraklarında Türk töresini ve kültürünü tekrar hakim kılmak. İnşallah o günlerde çok yakında gelecektir. Ben bu vesile ile tekrardan; tüm Kadınlarımızın Dünya Emekçi Kadınlar Günükutlu olsun” dedi. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2016, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124