MHP’de ikinci perde!##hb_manset.gif

Geçtiğimiz Pazar günü görevinden istifa eden MHP merkez İlçe Başkanı Murat Ercan MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan’ın da görevinden istifa etmesi gerektiğini söyledi.Ercan; “Sayın Ramazan istifa...

MHP’de ikinci perde!##hb_manset.gif

Geçtiğimiz Pazar günü görevinden istifa eden MHP merkez İlçe Başkanı Murat Ercan MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan’ın da görevinden istifa etmesi gerektiğini söyledi.Ercan; “Sayın Ramazan istifa etmiyorsa genel merkez kendisini görevden bir an önce almalıdır.MHP’nin başarısı için bu şarttır” dedi.

 

Eski MHP merkez İlçe Başkanı Murat Ercan 19 kişilik yönetim kurulu üyeleri ile birlikte istifa etmesinin asıl sebebinin MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan olduğunu söyledi. Pazar günü gazetemize yaptığı açıklamada istifa sebebini şeker hastalığına bağladığını asıl nedenin bu olmadığını vurgulayan Ercan ”Partimin zarar görmemesi ve polemik yaratmamak için böyle bir açıklama yapmak zorunda kaldım. Daha sonra okuduğum haberlerde  istifa sebebi ile ilgili olarak çeşitli yorumların yapıldığını görünce istifa sebebinin gerçek nedenini açıklamak zorunda kaldım” şeklinde konuştu. MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan ile yıldızlarının bir türlü barışmadığını mevcut MHP ilçe yönetim kurulu üyelerinin Ramazan ile çalışmak istemediklerini kendilerine ilettiğini söyleyen Ercan” Arkadaşlarım bana partideki görevlerinden istifa edeceklerini ve böyle bir il başkanıyla çalışmak istemediklerini belirttiler. Bende onlardan gelen istemler doğrultusunda istifa dilekçemi sundum” biçiminde konuştu. Ercan “ MHP Bolu il başkanı Mustafa Ramazan’ın görevden alınmasının zamanı gelmiştir. Sayın Ramazan istifa etmiyorsa MHP genel merkezi kendisini görevden almalıdır. Yeni bir sayfa açmak istiyorsak bu şarttır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128