MHP’de seçim temposu arttı

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez ve Mihriban Budak Yerlikaya, 7 Haziran seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte gezi programlarını yoğunlaştırarak kenti karış karış gezerek destek istiyor.

 MHP’de seçim temposu arttı

Milletvekilliği genel seçimleri öncesi yoğun bir tempoyla çalışan MHP Bolu İl ve İlçe Teşkilatları, 7 Haziran’a sayılı günler kala tempoyu iyice artırdı. İlçe, esnaf, köy, pazaryeri, mahalle, sivil toplum kuruluşları ve sokakları dolaşan adaylar, seçimler öncesi destek turları atıyor. Güne Milli Eğitim Müdürlüğü gezisi ile başlayan MHP Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez ve Mihriban Budak Yerlikaya, müdürlük binasında çalışan memurları ziyaret ederek hem destek istedi hem de çalışmalarında başarılar dilediler. Daha sonra Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne geçen MHP Teşkilatı, burada İl Müdürü Yahya Şahan ile bir araya geldi. Partilileri makamında ağırlayan Şahan, Bolu’yu spor kenti yapmak için herkesten destek istedi. Sportmen kimliğini konuşturan Yahya Şahan, bütün siyasi partilerin fair-play içerisinde seçim çalışmaları yürütmesini tavsiye etti.

Öğle saatlerine kadar devlet kurumlarını gezen MHP Bolu Milletvekili adayları, öğleden sonra ise Cumhuriyet Caddesi’ndeki gezilerine devam ettiler. Caddedeki vatandaşlarla sohbet eden ve dükkanlara girerek esnafların sıkıntılarını dinleyen adaylar, 7 Haziran seçimlerinde kan değişiminin ülkeye fayda getireceğini vurgulayarak destek istediler. Esnaflar seçim gezisi sırasında milletvekili adaylarına çeşitli ikramlarda bulundu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128