MHP’den bir milletvekili adayı daha, Ferhat Bağcı bende varım dedi…

MHP’nin genç aday adayı Ferhat Bağcı, partilileriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Bağcı’nın adaylık açıklamasına İl Başkanı Mehmet Aydın, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, MHP Belediye Meclis Üyesi Ercan Üsküp, partide geçmiş dönemlerde İl Başkanlığı ve Merkez İlçe Başkanlığı yapmış çok sayıda isimle, kalabalık bir partili grubu katıldı.

MHP’den bir milletvekili adayı daha, Ferhat Bağcı bende varım dedi…
 Haber: Kasım ŞAHİN

MHP Aday Adayı Ferhat Bağcı, yaptığı konuşmada ilk olarak partililere ve Bolu kamuoyuna kendisini tanıttı. Bağcı, neden aday adayı olduğunu da açıklayarak şunları kaydetti;

“1983 Bolu Dörtdivan doğumluyum. İlk öğrenimimi Dörtdivan’da, orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım. 2005 yılında Uluslararası Finans eğitimi aldım. 2006 yılından itibaren İstanbul’da özel bir finans kuruluşunda Genel Müdürlük yapmaktayım. 2010-2012 yılları arasında bu davaya gönül verdiğimi Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Ümraniye İlçe teşkilatında aktif görev aldım.

Kader seçimleri olarak düşündüğüm Haziran 2015 seçimlerinde memleketimden, tüm Türk milletinin umudu haline gelmiş, milletin partisi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adayı oldum. Bunu dava arkadaşlarıma, ülküdaşlarıma açıklamaktan onur duyuyorum. Kutsal davaya hizmet için çıkmış olduğum bu kutlu yolda siz dava arkadaşlarım, dualarınızı esirgemeyin.

Kutuplaşmanın, bölünmenin had safhada olduğu bu günlerde birlik ve beraberlik, omuz omuza, gönül gönüle hep birlikte çalışmalıyız.

Kader seçimi olarak Türkiye Cumhuriyeti’ne huzur, güven, refah ortamı getirmek, Bolu’muzu yaşanabilir kent haline getirebilmek için, yalana, talana, yolsuzluğa geçit vermemek için bu davaya gönül verdiğimi bilmenizi isterim. Devletimizi geleceği için, Allah rızası için bu kutlu yolda Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidarına inancım tamdır. Allah Türk’ü korusun ve yüceltsin. Sefer bizden, zafer Cenab-ı Allah’tandır. Bu davaya olan inancımızla Milliyetçi Hareket Partisi’ni iktidara taşıyacağız.”

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 20:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
musa karaca
musa karaca - 6 yıl Önce

şansın bol yolun açık olsun.dualar ve bizler senin yanındayız neden olmasın.bizlerde sana bu yolda destek olacagız.

SIRADAKİ HABER

banner128