MHP’den seçim startı…

14 Nisan Günü Bolu Ülkü Ocakları tarafından kutlu doğum haftası münasebetiyle hazırlanan programda MHP Bolu Milletvekili adayları Şükrü GÜLEZ ve Mihriban YERLİKAYA birer konuşma yaparak bu mübarek akşamda seçim startını verdiler.

MHP’den seçim startı…
Haber: Kasım ŞAHİN

7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere güçlü ve dimdik ayakta girmek için start veren MHP Bolu milletvekili adayları Şükrü Gülez ile Mihriban Yerlikaya, halkla buluşma, tanışma ve sorunları dinleme için ciddi bir çalışma içresine girdi. Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir araya gelen MHP’liler Bolu’da iddialı olduklarını dile getirdiler.

Seçimlere az bir süre kaldığını ve halkın ayağına kadar giderek tek tek onlara Türkiye’nin geleceğinin nasıl olması gerektiğini ve AKP iktidarından nasıl kurtulmanın gerektiğinin önemini anlatan MHP bolu Birinci Sıra Milletvekili adayı Şükrü Gülez şunları söyledi; “ Değerli Gönüldaşlarım,  Türk Milletinin iktidarı Türk Milliyetçilerinin muktedir olması ile mümkündür. Bu hedefe ulaşmak için mücadele veren her ülkücü kendisi ile başlayan çileli bir yolun yolcusudur. 
Bizler aynı teknede yoğrularak çile ateşinde pişen gönül erleriyiz. Eskimeyen yeniliğin ifadesiyiz. Bu idrak ve sorumlulukla geçmişteki birlik ve beraberliğimiz yeniden tesis edilecek, Milletimizin de teveccühü ile 7 Haziran 2015 milletvekilliği genel seçimleri, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ'nin mutlak zaferi ile sonuçlanacaktır. Yüce ALLAH yar ve yardımcımız olsun..!” dedi.


Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128