MHP’den Yeniçağa’ya Çıkartma; “Yeniçağa Hayalet Şehre döndü”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu Milletvekili Adayları Şükrü Gülez ile Mihriban Budak Yerlikaya, il teşkilatıyla birlikte Yeniçağa’ya giderek yenilenen ilçe hizmet binasının açılışını yaptı. MHP Milletvekili adayları daha sonra esnafları gezerek milletvekili seçimlerinde destek istedi.

 MHP’den Yeniçağa’ya Çıkartma; “Yeniçağa Hayalet Şehre döndü”

Milletvekilliği seçimleri öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Bolu İl Teşkilatı ve Milletvekili adayları, Yeniçağa ilçesinde halkla buluştu. Öğle saatlerine doğru ilçeye giden MHP Bolu Milletvekili Adayları Şükrü Gülez ve Mihriban Budak Yerlikaya’ya, il ve merkez ilçe teşkilatının yanı sıra çok sayıda partili eşlik etti. Yeniçağa İlçe Başkanlığı’nın yeni hizmet binası açılışını gerçekleştiren MHP’li milletvekili adayları, el ele vererek iktidar yürüyüşüne doğru yola koyuldu.

“YENİÇAĞA HAYALET ŞEHRE DÖNDÜ”

İlçe teşkilatı açılışında konuşan ve Yeniçağa’nın mevcut iktidara en büyük desteği vermiş olmasına rağmen 3 dönemdir bunun karşılığını alamadığını belirten MHP Bolu Milletvekili Adayı Şükrü Gülez, “Yeniçağa İlçe Teşkilatımızın yeni yerinde açılış merasimine hoş geldiniz. Yeniçağa ilçemiz her zaman için mevcut siyasi iktidara en büyük desteği vermiş olmasına rağmen, bu siyasi iktidar tarafından bunun karşılığını hiçbir dönemde görememiştir. Nakliyecilik olsun, sanayi olsun, birçok sektörde en hareketli ilçe olmasına rağmen bugün adeta bir hayalet şehir görünümüne bürünmüş. Hiçbir dönemde istediği desteği alamamıştır” diye konuştu.

7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin Türkiye için bir dönüm noktası olacağını vurgulayan Gülez, “Seçimler, uçurumdan önceki son kavşak olacak ve Yeniçağa ilçemiz, MHP’nin iktidarında geçmişteki hak ettiği yere tekrar dönecektir. Yeniçağa artık dışarıya göç veren değil, göç alan bir yer haline gelecektir. Girdiğimiz yol bizler için kutsal bir yoldur. Allah bu yolda bizi muvaffak etsin” şeklinde konuştu.

VATANDAŞ DERT YANDI

Milletvekili adayları Şükrü Gülez ve Mihriban Budak Yerlikaya, ilçe teşkilatı hizmet binasının açılışından sonra dükkanlar ve pazardaki esnafları ziyaret etti. Bütün tezgahları tek tek gezen ve her vatandaşla tokalaşan adaylar, halkın mevcut iktidardan yaka silkmesine, “Sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Çok hassas bir döneme giriyoruz. Vatanın, milletin bütünlüğü için gereken dersi sandıkta vermeliyiz” diyerek destek istediler. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 19:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124