MHP’li Adaylar Yukarı Çarşı Esnafını gezdi

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili adayları Şükrü Gülez ve Mihriban Budak Yerlikaya, tarihi seçime iki gün kala Yukarı Çarşı esnafını gezerek destek istedi. Adaylar, yıllardır kaderine terk edilen Yukarı Çarşı’yı yeniden canlandırmak için projelerini anlattı.

 MHP’li Adaylar Yukarı Çarşı Esnafını gezdi

İki ayı aşkın bir süredir Bolu’yu karış karış gezerek 7 Haziran seçimleri öncesi destek isteyen MHP Bolu Milletvekili adayları, her siyasi partinin büyük önem verdiği tarihi seçime iki gün kala Yukarı Çarşı esnafını gezdi. Sabahın erken saatlerinde her Cuma günleri yapılan ahilik duasına katılan adaylar, daha sonra esnaf gezisine başladı. Dükkanlara girerek işyeri sahipleri ve müşterilerle selamlaşan adaylar, milletvekilliği seçimlerinde kendilerine destek istediler. Gencinden yaşlısına herkesi duyarlılığa davet eden MHP Bolu Milletvekili adayı Şükrü Gülez, 13 yıldan bu yana karanlığa gömülen kenti yeniden aydınlatacak siyasi iktidarın MHP olacağını dile getirdi.

Kentteki alışveriş mağazalarının artmasıyla kaderine terk edilen Yukarı Çarşı’nın tarihi bir önem taşıdığını dile getiren esnaflar, küçük esnafın tükenmek üzere olduğunu dile getirdiler. MHP’li adaylar Gülez ve Yerlikaya ise sıkıntıları dinleyerek Yukarı Çarşı’nın eski günlerine kavuşması için hayata geçirebilecekleri projeleri anlattı. Adaylara seçim gezileri sırasında vatandaşlar da büyük ilgi göstererek destek sözü verdiler.  HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2015, 23:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128