MHP’ye genç ve dinamik taze kan

15 Temmuz süreci sonrası görevden alınan Gerede, Mengen, Mudurnu ve Göynük ilçe başkanlıklarına MHP Genel Merkezi tarafından yeni isimler atandı. MHP’den kulislere yansıyan bilgilere göre tüm teşkilatlarda revizyona gidilmesi bekleniyor.

MHP’ye genç ve dinamik taze kan

Haber: Kasım ŞAHİN

15 Temmuz FETÖ/PDY başarısız darbe girişimi sonrası harekete geçen MHP Genel Merkezi, bazı ilçe teşkilatlarını görevlerinden almıştı. Yaklaşık 4 aydır teşkilatlara her hangi bir atama yapmayan MHP Genel Merkezi, bu gün almış olduğu kararla 4 ilçe başkanlarını atadı. Genel Merkez tarafından yapılan atamalar sonrası Gerede İlçe Başkanlığına Yüksel Sönmez, Mudurnu İlçe Başkanlığına Cihan Düztaban ve Mengen İlçe Başkanlığına Ramazan Yıldırım atandı.

EVCİL; “MÜCADELEMİZ ÇETİN, YOLUMUZ UZUNDUR”

Genel Merkez tarafından yapılan atamalar sonrası görüştüğümüz İl Başkanı Adem Evcil, “Rabbim kılıçlarını keskin eylesin. Atanan dava arkadaşlarımızın MHP'si ilkelerine bağlılığına şüphe yoktur. Mücadelemiz çetin, yolumuz uzundur. Haklı mücadelemizde zafer mutlaka inananların olacaktır. Geleceğin milliyetçi Türkiye’sini Türk-İslam ülküsü ile yoğurup, genç nesillere aktarmak boynumuzun borcudur. Allah bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2016, 20:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128