MHP’ye hırsız girdi!

MHP İl ve Merkez İlçe teşkilatlarının bulunduğu İzzet Baysal Caddesi’ndeki Özgürel Apartmanı’nda dört ayrı işyerine giren hırsız ya da hırsızlar 6 adet diz üstü bilgisayar ve çeşitli değerli eşyaları alarak kayıplara karıştılar.

MHP’ye hırsız girdi!
 İzzet Baysal Caddesi’ndeki üst katları ev alt katlarındaki dairelerin ise işyeri olarak kullanıldığı binaya giren hırsız ya da hırsızlar bütün işyerlerine girerek buralarda bulanan diz üstü bilgisayarlar ve yükte hafif pahada değerli olan eşyaları alarak kayıplara karıştılar. 

     Bu sabaha karşı meydan’a geldiği tahmin edilen olayda, apartmanın ortasında bulunan geniş havalandırma boşluğuna giren hırsızlar, bütün işyerlerini buraya açılan mutfak kapılarından girerek tek tek soydular.

      MHP’den bilgisayar ve fotoğraf makinesi
     Özgürel Apartmanı’nın 1’inci katında bulunan MHP İl ve merkez İlçe binasına giren hırsızlar burada bütün odaları darmadağın ederek değerli eşya aradılar. İl Başkanı Mustafa Ramazan’ın masasında bulunan diz üstü bilgisayar ve fotoğraf makinesini ve buldukları çeşitli değerli eşyaları aldılar.

     Kardeşler Nakliyat’tan 1 laptop 1 HDD
     Özgürel Apartmanı’nın 3’üncü katında bulunan Uluslararası Nakliyat Kardeşler Nakliyat’a ait daireye giren hırsızlar, burada bulunan bütün çekmeceleri darmadağın ederek değerli eşya ve nakit para aradılar. Kardeşler Nakliyat’tan 1 adet diz üstü bilgisayar ve 1 adet HDD’i çaldılar. 
 
      Türkcan Nakliyat’tan 2 laptop
      Aynı binanın 2’inci katında bulunan Türkcan Uluslararası Nakliyat’a ait daireye de yine boşluğa açılan mutfak balkonundan giren hırsızlar burada da yine büroyu baştan aşağı talan ettiler. Hırsızlar Türkcan Nakliyat’tan da 2 adet laptop bilgisayar aldılar.

      Avukatların yazıhanesinden 2 lap top 
      Aynı binanın 2’inci katında bulunan Avukat Adem Düzgün ve Süleyman Dinçsoy’a ait daireye de havalandırma boşluğuna açılan mutfak kapısından giren hırsızlar, avukatlara ait 2 adet diz üstü bilgisayarı çalarak sırra kadem bastılar.

     Polis iz peşinde 
     Soyulan iş yerlerinde çalışma yürüten Bolu Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri ve Asayiş Yube Müdürlüğü ekipleri, parmak izi ve kamera kayıtlarına bakarak hırsızların eşkal veya kimliklerini belirmek için çalışma yürütmeye başladı.

     Bilgisayarları alsınlar, HD’lerini yollasınlar
     Soyulan iş yeri sahipleri hırssızlara seslenerek; “bilgisayarları istemiyoruz, Hard disklerdeki bilgiler bizim için çok daha önemli. Hırsızlar bari bize bir iyilik yapıp bu hard disklerdeki bilgileri bize geri göndersinler” diyerek hırsızlara yalvardılar.      

 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124