“Milletimize teşekkür”

Ak Parti Bolu’dan ikinci sıradan 7 Haziran’da ki genel seçimlere katılan ve Ali Ercoşkun’la birlikte Bolu milletvekili seçilen Fehmi Küpçü, Bolu halkına teşekkür mesajı yayınlayarak, “Milletimize yürekten teşekkür ediyoruz. 7 Haziran seçimleri dolayısıyla bize destek veren halkımıza teşekkürlerimizi bir kere daha borç biliriz. Elbette ki sandığa çıkan neticeye ve milletimizin mahşeri vicdanına dün olduğu gibi bu günde güveniyoruz ve ülkemizin geleceği için karar veren ve bize destek veren seçmenlerimize yürekten teşekkür ediyoruz. İnşallah neticesi hayır getirir ve güçlü ve lider ülke idealimizden geri adım atmadan yolumuza dün olduğu gibi yarında devam ederiz” dedi.

“Milletimize teşekkür”
Küpçü teşekkür açıklamasını şöyle sürdürdü; Elbette ki bu seçimlerde çıkan netice yine birinci parti olarak AK Partimizi yeni Türkiye yolunda birinci parti yapmıştır. Tüm şer odaklarına her türlü olumsuzluklara rağmen seçmenimiz kararını vermiştir ve hayır getirir İnşallah. Bolu özelinde eğer bir değerlendirme yapmak icap ederse de; 7 Haziran seçimlerinde Gerede Türkiye genelindeki tüm ilçeler arasındaki 970 ilçe arasında Gerede'nin AK Partimize en çok oy vererek ilk 8’e girerek 8. İlçe oldu. Ayrıca Kendi seçmen oranındaki ilçeler arasında Tüm Türkiye’de 1. olmuştur.

Dörtdivan ilçemiz ise 970 ilçe arasında 13. Olmuştur. Bu demokrasi mücadelesinde destek veren bu ilçelerimize halkımıza da ayrıca baki muhabbetlerimizi sunuyoruz. Özellikle doğup büyüdüğüm ilçe olan GEREDE İLÇESİNDE ki vatandaşlarımıza ayrıca yürekten teşekkür ediyorum. ZİRA; Ülke genelinde düşüş yaşayan CHP ve onun atıp-tutan milletvekili Tanju Özcan” a canım ilçem bir kere daha sandıkta unutamayacağı bir ders daha vermiştir. Zira;

1.      CHP 2. Sıraya Geredeli bir aday koymuş olmasına rağmen

2.      CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu”nu Gerede’ye getirmesine rağmen

3.      Gnl. Bşk Yrd. Bekaroğlu’nu,

4.      Muharrem İNCE’yi getirmesine rağmen

5.      Çok bahsettiği emekleri üzerinden Hayallerinin sömürüsünü yapmaya çalıştığı işçi kardeşlerime ayrıca kocaman kalbi teşekkür

6.      Seçmene noter tasdikli bol keseden vaatleri içeren evrak vermesine rağmen

7.      Her seçmene vaatler içeren mektup postalamasına rağmen

8.      Aydınlar bildirisine imza atan 21 milletvekilinden biri olarak Gerede’de Başörtüsü dağıtmasına rağmen

Gerede halkımız Tanju Özcan ın eline öyle noter tasdikli değil kocaman, gani gönüllü milletim; millet tasdikli öyle bir belge vermiştirki “hayatı boyunca unutmasın diye ve “duvarına taksın diye” Ak partinin 25.000 seçmenlik ilçeler arasında AK PARTİNİN TÜRKİYE BİRİNCİSİ GEREDE İÇİN.  İyi anlaşılsın diye ;KÜÇÜK BİR DE HESAPLAMA; örneğin Gerede’ye seçim bölgesi olarak 10 milletvekili verilse; 10 ak parti 0 CHPyani 10-0 hayırlı olsun . Bu hesaplamayı millet yapmıştır. İtibar etmezse aynı metotla noterden tasdikledip duvarına BAŞARISIZLIK BELGESİ OLARAK asmak üzere kendisine göndermek boynumuzun ve Gerede halkımızın bize yüklediği bir sorumluluktur.  Ez cümle çıkan neticenin milletimizin birlik ve beraberliğine emek ve katkı vermesini murat eder tekraren kamuoyumuzu saygı ve muhabbetle selamlarım.
HABER MERKEZİ
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2015, 20:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
m.ali yıldız
m.ali yıldız - 6 yıl Önce

0/0 10 gitti.ders alın

SIRADAKİ HABER

banner128