Milletimizin başı sağ olsun

Saadet Partisi Bolu İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Aziz milletimizi saygı ile selamlar, yaşadığımız ve milletimiz derinden üzen olaydan dolayı geçmiş oldun der, hayatını kaybeden, şehit olan polis memurlarımıza ve vatandaşlarımıza rahmetler dileriz. Milletimizin başı sağ olsun” denildi.

Milletimizin başı sağ olsun
Haber: Kasım ŞAHİN

Yapılan yazılı açıklamanın devamında şu görüşlere yer verildi; Böyle bir darbe girişimine karşı soğukkanlı bir şekilde tepkisini ortay koyan Aziz vatandaşlarımıza kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Böyle bir günde darbe girişimine karşı birlik ve beraberlik içinde kol kola giren sevgili vatandaşlarımız, düşmana karşı sergilediği bu birliktelik karşısında ülkemiz düşmanları adeta kahrolmuştur. Bu yüzden hiçbir küresel güç darbe girişimini destekleme cesareti gösterememiştir.

Ülkemizde yapılan darbelerden en çok zararı gören, en büyük sıkıntıyı çeken camia olarak ilk saatlerden beri sivil iradenin yanında olduğumuzu haykırdık. Ayrıca camia olarak şunu da ifade ediyoruz. Bize göre darbeciler birer kukla. Esas bunlara bu cesareti veren küresel güçleri ortaya çıkarmak gerekir. Her olayın mutlaka bir faili bir de azmettireni, ona destek vereni vardır. Bunun arkasındaki Küresel Güç ve devletlerin mutlaka bulunması ve açıklanması gerekir. Milletçe onları tanıyıp, tepkimizi en gür bir şekilde verdiğimiz zaman bütün terör olaylarının önüne geçmiş oluruz.

Tekraren, Aziz Milletimize büyük geçmiş olsun diyor, hayatını kaybeden polis ve vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil diliyoruz. Bu olay karşısında en anlamlı birlik ve beraberlik ve sağ duyuyu sergilediği için Aziz Milletimizden Allah razı olsun diyoruz.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2016, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER