“Milletvekilleri edebiyat yapmaktan başka hiçbir şey yapmamaktadır”

Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Emin Kaya, 7 Nisan tarihinde Paşaköy mahallesinde PKK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 2 PKK’lı teröristin öldürülmesinden sonra açıklamalar yapan Ak Parti Bolu Milletvekillerini eleştirdi. Kaya konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada; “hiç bir şey olmamış gibi terörü bitireceğiz, terör şöyle terör böyle diyen AKP bolu milletvekilleri edebiyat yapmaktan başka hiçbir sey yapmamaktadır” dedi.

“Milletvekilleri edebiyat yapmaktan başka hiçbir şey yapmamaktadır”

Haber: Semih BAYKAL

İlk olarak ülkemizde PKK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonları değerlendiren Kaya şunları söyledi; “ Bilindiği üzere ülkemiz yıllardır terörle mücadele etmektedir. Bu mücadele için Ülkemiz binlerce şehit vermiş milyonlarca lirasını harcamıştır. Lakın son 13 yılda yanlış metot ve politikadan dolayı pkk dağdan şehre inmiş. Mücadele yerine müzakere yapılmıştır. Son 7 ay da 400den fazla şehit veren ülkemiz eminiz ki bu kötü günlerin üstesinden gelecektir” diye söyledi.

 “EDEBİYAT YAPMAKTAN BAŞKA HİÇBİR SEY YAPMAMAKTADIRLAR”

 Açıklamasının devamında 7 Nisan tarihinde Paşaköy mahallesinde gerçekleştirilen terör operasoyonu hakkında açıklamalar yapan AK Parti Bolu Milletvekillerini eleştiren Kaya şunları ifade etti; “ Geçtiğimiz günlerde emniyet teşkilatımızın üstün gayretleri ve azimli çalışmaları sonucunda Paşaköy mahallesinde ele geçirilen cephanelik ve operasyon sonucunda 2 PKK’lının ölü ele geçirilmesi önemli başarıdır. Ama hiç bir şey olmamış gibi terörü bitireceğiz, terör şöyle terör böyle diyen AKP bolu milletvekilleri edebiyat yapmaktan başka hiçbir sey yapmamaktadır. Hemen hemen hergün şehit verdiğimiz bugunlerde ülke ve bolu siyasetinin gündemi CHP, PARALEL BAŞKANLIK SİSTEMİ gibi boş konularla doldurulmaya ve şehit vermeye alıştırılmaya çalışılmaktadır”  diye ifade etti.

 “AİBÜ DE VATAN MİLLETE FAYDALI GENÇLERİN YANINDA TERÖRİST YETİŞMEKTEDİR”

 Son olarak Kaya şunları anlattı;  “Yine bolu da Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Terör Örgütü PKK ya yardım ettiği gerekçesiyle tutuklanan teröristlerin eğitim yuvası ve İzzet Baysal Babamızın emaneti üniversitemizde ellerini kollarını sallayarak gezmiş olması bizleri derinden üzmektedir. Büyük bir disiplin sorunu olan AİBÜ de vatan millete faydalı gençlerin yanında terörist yetişmektedir. Bu gerek İzzet Baysala gerekse Türk milletine büyük bir saygısızlık ve edepsizlik göstergesidir. Bizler Saadet Partisi Gençlik Kolları olarak Sayın Rektöre buradan çağrıda bulunuyoruz ve diyoruz ki Sayın Rektörüm derhal Terör Örgütü Pkk ya destek veren ve her fırsat bu örgütü savunan Öğrenci Topluluklarının kapatılması ve bu öğrencilerin Üniversitemizden uzaklaştırılması gerekmektedir aksi taktirde İzzet Baysal Babamızın kemikleri sızlayacaktır. Yine buradan Bolu AKP Milletvekillerine de bir çağrıda bulunuyoruz Sayın Ercoşkun Sayın Küpçü Edebiyat yapmayı Slogan atmayı bırakın ve Üniversitemize sahip çıkın” diye anlattı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128