Milli İttifak seçim çalışmalarına son hız devam ediyor

Saadet Partisi Bolu milletvekili adayları Veysel Çetinkaya, Mehmet Tan ve Parti üyeleri Bolu Terzileri Esnaf Ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

Milli İttifak seçim çalışmalarına son hız devam ediyor

Saadet Adayları yaptığı açıklamada “Saadet partisi olarak her daim esnaf ve sanatkarların yanında yer alarak gelişimleri için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Bolu için çeşitli çalışmalar yapıyoruz ve bunları kamuoyu ile paylaşıyoruz” dedi. Çetinkaya, başta esnaf ve halkın bankalara esir düştüğünü, 80 milyonluk Türkiye’de 68 milyon kişinin kredi kartı ile alışveriş yaptığını belirterek, “Sosyal hayatı direk ilgilendiren ve aileleri parçalayan Faizli kredi kartı kullanımı kaldrılmalı. 950 TL alan bir insan bırakın geçinmeyi traş olmayı dahi aklına getiremiyor. Allah’tan ki, toplumsal yardımlaşmaya duyarlı bir toplum olduğumuzdan, yardımlaşmalar ile sosyal patlamalar yaşamıyoruz.  Avrupa ülkelerine baktığımızda bu durumun tam tersini görüyoruz” diye konuştu.

 Oda Başkanı Mehmet Yılmaz ise, Saadet Partisi Millet vekili adaylarının ziyaretinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek Saadet Partisi Bolu İl Teşkilatı ve Adaylarına başta Terzi esnafı ve sanatkarları adına teşekkür etti. Mehmet Yılmaz, Bolulu esnaflar olarak çeşitli sorunlarla mücadele ettiklerini belirterek “ Tüm esnaf ve sanatkarlarda olduğu gibi biz de yerel ve genelde çok çeşitli sorunlarla mücadele ediyoruz.  600 üyesi olan odamızı temsil ederken çeşitli sorunlarla boğuşuyoruz. Sorunların çözülmesi hususunda gerekli çalışmaları yapıyoruz. Sizlerin de desteği ile Bolu’nun çok daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

MİLLİ İTTİFAK BOLU KÖYLERİNDE

Saadet Partisi çatısı altında birleşen Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin merakla beklenen adayları, Veysel Çetinkaya Ve Mehmet Tan köy ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Beş gün devam edecek programda ilk iki günde yaklaşık 30 köy ziyaret edildi.

“ZİYARETLER 5 GÜN SÜRECEK”

Bolu Saadet partisi milletvekili adayı vatandaşlara sadece oy istemeye gelmediklerini belirterek, “Bizler vatandaşımızla sadece seçim sürecinde içli dışlı olan bir teşkilat değiliz. Biz bugün bütün vatandaşlarımızla bağımızı daha da güçlendirmek, aramızdaki gönül köprüsünü daha da sağlamlaştırmak için buradayız.” dedi.

Milletvekili Adayı Veysel Çetinkaya bütün ilçe ve beldelerimizi tek tek ziyaret ediyor ve halkımızla kucaklaşıyoruz. Aziz milletimizin takdiri ile giydiğimiz bu ateşten gömleğin vermiş olduğu sorumlulukla bütün ilçelerimizi, köy köy, mahalle mahalle dolaşarak, sadece seçimde kapısını çalan milletvekili olmadığımızı halkımıza hissettirdiğimizi düşünüyorum. Allah'ın izni ile bütün köylerdeki vatandaşlarımızla kucaklaşıp, il başkanımız ve teşkilatımızla birlikte dertlerini, sıkıntılarını dinleyeceğiz." diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 19:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
eski MİLLİNİZAM PARTİLİ
eski MİLLİNİZAM PARTİLİ - 5 yıl Önce

sayın kutlu ittifak sizin vaad ettiklerinizi ak parti yaptı haberiniz olsun başka vaadler söyleyin hadi hayırlısı

SIRADAKİ HABER

banner128