Milli Parklar Genel Müdürü Özyanık’tan, Başkan Yılmaz’a teşekkür

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık toplantı için geldiği Bolu’da, Gölcük’ü de ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Bolu Belediyesi tarafından Gölcük’te yapılan çalışmaları çok beğendiğini dile getiren Özyanık, çalışmalardan dolayı Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a teşekkür etti.

 Milli Parklar Genel Müdürü Özyanık’tan, Başkan Yılmaz’a teşekkür

Bolu’ya bir toplantı için gelen Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Bolu Belediyesi tarafından Gölcük’te yapılan çalışmaları da yerinde inceledi. Özellikle Serender tipi evler ve nilüferleri çok beğendiğini söyleyen Özyanık, yer altı çöp konteynırlarını dikkatle inceleyerek, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Vali Ahmet Zateroğulları, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 9. Bölge Müdürü Erdem Karaağaç, Doğa Yaban Hayatı Daire Başkanı Cihangir Altun ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sırrı Köstereli göl etrafında gezinti yaparak istişarelerde bulundular. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu’nun gelecekte turizm, üniversite ve spor kenti olacağını ifade ederek bu kapsamda Gölcük’te yapılacak planlamanın büyük önem arz ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2014, 19:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER