“Milyonların huzur ve refahına kast edilmektedir”

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ankara’daki terör saldırısına ilişkin “Yüce Türk milleti sağduyulu ve vakur duruşu ile ülke toprakları üzerinde uygulanmak istenen karanlık planları bozacak, devletimiz de tüm şer odaklara karşı gerekli her türlü adımları kararlılıkla atmaya devam edecektir” dedi.

“Milyonların huzur ve refahına kast edilmektedir”

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay,  Ankara Güvenpark'ta meydana gelen ve 37 kişinin hayatını kaybettiği,71 kişinin de yaralandığı hain saldırıyı kınadı. Açıklamasında, ülkenin ve milletin çok yönlü terör saldırılar ile hedef alındığını belirten Doğanay, “Bu alçak saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, ailelerine, yakınlarına ve bütün vatandaşlarımıza sabır ve metanet diliyorum.  Zorlu bir coğrafyada bulunmakta olan ülkemiz çok yönlü terör saldırıları ile hedef alınmaktadır. Ankara’nın kalbinde patlatılan bomba ile de 78 milyonunun huzur ve refahına kast edilmektedir” dedi.

“BU CANİLERİ NE MİLLET NE DE TARİH ASLA AFFETMEYECEKTİR”

“Otobüs bekleyen masum sivilleri hedef alan gözü dönmüş bu canileri ne millet, ne de tarih asla affetmeyecektir” ifadesini kullanan İl Başkanı Nurettin Doğanay, son olarak şunları söyledi: “Bu tür kalleş saldırılar karşısında milletçe birlik ve beraberlimizi muhafaza etmek, hainlere ve onları maşa olarak kullananlara karşı vereceğimiz en doğru cevaptır. İnanıyorum ki yüce Türk milleti, sağduyulu ve vakur duruşu ile ülke toprakları üzerinde uygulanmak istenen karanlık planları bozacaktır, devletimizde tüm şer odaklara karşı gerekli her türlü adımları kararlılıkla atmaya devam edecektir.”

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2016, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128