Minikler Yılmaz’ı Sevgi çemberine aldı

Vali Mehmet Ali Türker Anaokulu Okul Müdürü Neşe Asena Özşen, beraberinde anaokulu öğretmenleri, Derya Polat, Filiz Güney, Kemal Hilmi Çelebi ve temsili üç öğrenci ile birlikte belediyeye gelerek...

Minikler Yılmaz’ı Sevgi çemberine aldı

Vali Mehmet Ali Türker Anaokulu Okul Müdürü Neşe Asena Özşen, beraberinde anaokulu öğretmenleri, Derya Polat, Filiz Güney, Kemal Hilmi Çelebi ve temsili üç öğrenci ile birlikte belediyeye gelerek Başkan Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Vali Mehmet Ali Türker Anaokulu Okul Müdürü Neşe Asena Özşen, “Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a okulumuzda görevli öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile birlikte nezaket ziyaretinde bulunduk. Kendilerine bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da kendisini ziyaret eden okul yöneticilerine ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini sunarak, minik öğrencilerle de yakından ilgilendi.  Zaman zaman minikleri kucağına alarak onlarla sohbet eden Yılmaz öğretmenlik mesleğinin kutsallığına vurgu yaparak yaptığı konuşmada öğretmen olarak görev yaptığı yıllarda yaşadığı anılarla ilgili hayatından kesitlerde sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128