Mısırlıoğlu hastalara moral verdi

Yerel seçimler yaklaşırken siyasi partilerin belediye başkan aday adayları da Bolu halkına yönelik çalışmalarını sürdürüyorlar.  Çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle başlayan Mehtap Özcan Mısırlıoğlu,...

Mısırlıoğlu hastalara moral verdi

Yerel seçimler yaklaşırken siyasi partilerin belediye başkan aday adayları da Bolu halkına yönelik çalışmalarını sürdürüyorlar.  Çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle başlayan Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, hastaları da unutmadı.

 

Haber; Duygu Kaya

 

Bolu CHP Belediye başkanı aday adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu seçim çalışmalarını hızlandırdı. Köroğlu Devlet Hastanesi’ndeki personelleri, hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret eden Mısırlıoğlu, Sorumlu Hemşire Emine Yörük, Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden sorumlu Memur Özlem Arslan ve parti üyeleriyle birlikte genel cerrahi ve dâhiliye servislerindeki hastaların kapısını çaldı. Mehtap Özcan Mısırlıoğlu hastaların sıkıntılarını dinleyerek, hasta yakınlarına her türlü destek vereceği konusunda söz verdi. Hasta yakınlarından olumlu tepkiler alan Mısırlıoğlu rutin hastane ziyaretlerinin devam edeceği bilgisini verdi.  Safra Kesesi’ndeki taştan dolayı ameliyat olan Erdal Dönmez isimli hasta Mısırlıoğlu’na ‘’Hepinizden memnunuz, Ne olursa olsun size yardımcı ve destek olmak isteriz.’’ Dedi. Mehtap Özcan Mısırlıoğlu halen Bolu İl özel idaresi Encümen müdürü ve İl encümen üyesi olarak görevine devam eden Rıza Kiniş’i de hasta odasında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Mısırlıoğlu Hasta ziyaretlerinin önümüzdeki günlerde de süreceğini tekrarlayarak “Ziyaret ettiğimiz hastaların dertleriyle dertleniyor, sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimde yanımda olan partili arkadaşlarım başta olmak üzere tüm basın mensuplarına teşekkürü bir borç biliyorum.’’ Şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128