Mısırlıoğlu’na önemli görev

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Bolu’daki 6 delegesinden biri olan Mehtap Özcan Mısırlıoğlu’na kurultayda önemli bir görev verildi.

 Mısırlıoğlu’na önemli görev

Mevcut Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin Genel Başkanlık için yarıştığı CHP’nin olağanüstü kurultayında Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, önemli bir görev üstlendi. Mısırlıoğlu, Partinin 18’inci Olağanüstü Kurultay’ında Kongre Divan Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

BOLU’DAN 6 DELEGE OY KULLANDI

Dün sabah saatlerinde başlayan Olağanüstü Kurultay, bugün sona erecek. Bolu’dan kurultayda Mehtap Mısırlıoğlu, doğal delege olarak Milletvekili Tanju Özcan, Eski İl Başkanı Fügen Kara, eski Merkez İlçe Başkanı Cemal Özsoy, Belediye Eski Başkanlarından Nejdet Gören ve Mudurnu eski İlçe Başkanlarından Yüksel Suiçmez oy kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2014, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolulu
Bolulu - 6 yıl Önce

cehepe örgütü artık bu halktan uzak kşiler ile bir yere varılamayacağını görmesi lazım. ramazanda tatil yapıp face ftotğraf atan bir adayın halk nezdinde oy alması imkansızdır. devşirme adaylar dönsünler partilerine. tanju özcanda geçde olsa hatasını anlamıştır.

SIRADAKİ HABER

banner128