Mucize kurtuluş... Sürücü şoka girdi...

Bolu’da meydana gelen trafik kazasında kamyonet sürücü şans eseri burnu bile kanamadan mucize eseri kurtuldu. Kazada TIR üzerinde bulunan dozerin kepçesi kamyonet ön camını kırarak sürücünün gözleri önüne kadar geldi ve bu olay karşısında sürücü şok geçirdi.

 Mucize kurtuluş... Sürücü şoka girdi...

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu’da bu gün saat 14.00 sıralarında şok edici bir kaza meydana geldi. Bolu Belediyesine ait 14 EF 317 plakalı TIR’ın üzerine sürücüsü Selahattin Cengiz tarafından iş makinası yüklendi. Cengiz idaresindeki TIR, üzerideki iş makinasıyla birlikte Çaydurt mevkii Galericiler Sitesi önüne geldiğinde karşı yönden gelmekte olan Atilla Kılınç Arslan idaresindeki 14 ER 221 plakalı kamyonete çarptı.

Çarpmanın etkisiyle TIR üzerindeki iş makinası kayma yaparak kepçesi ise kamyonetin önündeki cama parçalayarak aracın direksiyonuna saplandı. Bir anda karşısında iş makinasının kepçesini gören ve burnu bile kanamayan kamyonet sürücüsü Cengiz büyük şok yaşadı. Talihsiz sürücüyü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görev yapan trafik ekipleri mucize eseri hayatta kalan sürücüyü teselli ettiler. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kamyonetin ön camını kırıp direksiyona saplanan kepçeyi göre vatandaşlarda şaşkınlıklarını gözleyemediler. 
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128