Mudurnu EMB 8 Temmuz da ihaleye çıkacak

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ ün onayından çıkarak yürürlüğe giren  ilçelerdeki emniyet amirliklerinin ilçe emniyet müdürlüklerine dönüştürülmesi ile ilgili kararnamede...

Mudurnu EMB 8 Temmuz da ihaleye çıkacak

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ ün onayından çıkarak yürürlüğe giren  ilçelerdeki emniyet amirliklerinin ilçe emniyet müdürlüklerine dönüştürülmesi ile ilgili kararnamede 9 Emniyet Amirliğinin Emniyet Müdürlüğüne dönüştürülmesine karar verilmişti. Söz konusu kararname kapsamında Mudurnu ilçe Emniyet Amirliği’nin de Mudurnu Emniyet Müdürlüğüne dönüştürmesine karar verilmişti.

 

Pasaport artık Mudurnu ‘dan alınabilecek

Böylelikle Mudurnu halkı Pasaport işlemleri için  bundan sonra Bolu’ya gitmeyecek. Mudurnu Emniyet Müdürlüğünde Pasaport Şube Müdürlüğü oluşturulacak. Kararname sonrasında yürürlüğe 27 Haziran 2011 günü giren Mudurnu Emniyet Müdürlüğünde  Serdar Çınar Emniyet Müdür vekili olarak görevine devam edecek.Son yıllarda Mudurnu ve çevresinde Hac ve Ümre kayıtlarının çoğalması üzerine gerek Mudurnu’dan gerekse Göynük ten vatandaşlar Pasaport için Bolu’ya gidiyordu.Bundan sonra Pasaport çıkartmak için, Mudurnu emniyet müdürlüğüne gitmek yeterli olacak.

 

Yeni Kadrolar Gelecek

Mudurnu Emniyet Amirliğinin Mudurnu Emniyet Müdürlüğüne  dönüştürülmesinin ardından çeşitli birimlerin oluşmasından dolayı Mudurnu ilçesine yeni atamalar yapılacak.

 

 İhale 8 Temmuzda…

Mudurnu’ya yapılması planlanarak ödeneği ayrılan Mudurnu Emniyet Müdürlüğü hizmet binası için ihale tarihi 8 Temmuz 2011 olarak belirlendi.İhale sonrasında ihaleyi alacak olan Müteahhit firmanın Ağustos 2011 de Mudurnu Emniyet Müdürlüğü için,yarışkaşı mevkiindeki arazi üzerinde inşaata başlanacak.Mudurnu ilçe Emniyet Müdürlüğü  www.mudurnu.pol.tr internet adresini yakında hizmete geçirecek. Birçok bilgiye internet üzerinden ulaşılabilecek.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128