Mudurnu yolu çöplük dolu

Bolu ile Mudurnu arasında bulunan Akkayalar mevkiindeki karayolunun üzeri çöplük yuvasına döndü. Yol kenarına atılan yığınla çöpler tabiat harikası olan Akkayalar manzarasına adeta darbe vurdu.

Mudurnu yolu çöplük dolu

ÖZEL HABER: KASIM ŞAHİN

Şehrimizin dört bir tarafını ormanlarla kaplı olması bir taraftan sevinç yaratırken diğer bir taraftan da kendini bilmez kişi veya kişiler tarafından bu ormanlık alanların çöplük yuvasına dönüştürmesi gerçekten büyük üzüntü yaratıyor.

Mudurnu yolu üzerinde bulunan o muhteşem görüntüsüyle herkesi kendisine hayran bırakan Akkayalar travertelerinin bulunduğu yol üzeri kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından atılan çöpler yüzünden adeta bölgeye darbe vuruyor. Kamyonlar ve traktörler dolusu inşaat malzemeleri, ev atıkları gibi çevreye zarar veren bir çok madde yol kenarına dökülmesi sonucu ortaya çirkin bir manzaranın çıkmasına neden oldu. Akkayalar bölgesinin yaklaşık 5 kilometrelik alanının her tarafı evsel ve inşaat atıklarıyla dolup taştı. Yetkililerin bu bölge için bir an önce bir çalışma yapması ve bu atıkları ormanlık alan olan bölgeye atmasını engellemesi ve gerekli cezai işlemleri yapması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 18:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET
AHMET - 5 yıl Önce

son 1-2 yildir sağa sola rastgele i̇nşaat atiği atilmaya başlandi. bunun önlemi̇ alinmazsa her tarafta çi̇rki̇n görüntüler oluşmaya başlayacak. vatandaş beledi̇yeye para vermemek i̇çi̇n böyle çözüme gi̇di̇yor ve domuz gi̇bi̇ kendi̇ pi̇sli̇ği̇nie kendi̇ yatiyor. yapanlara söylüyorum bunu. 2. etap toki̇ yaninda kanal boyuna da atiyorlar. daha önce görüntüleri̇ basinda yer aldi ama yi̇nede devam edi̇yor atilmaya..!

SIRADAKİ HABER

banner128