Mudurnu’da Turizmin Çehresi değişecek

Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin (AİBÜ) ortağı olduğu, Avrupa Birliği (AB) Leonardo Da Vinci Hareketlilik projeleri kapsamında, Mudurnu’nun turizm potansiyelini arttırmak amacıyla gerçekleştirilen projeye katılanlara,...

Mudurnu’da Turizmin Çehresi değişecek

Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin (AİBÜ) ortağı olduğu, Avrupa Birliği (AB) Leonardo Da Vinci Hareketlilik projeleri kapsamında, Mudurnu’nun turizm potansiyelini arttırmak amacıyla gerçekleştirilen projeye katılanlara, düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende konuşan AİBÜ öğretim üyesi Doç. Dr. Serkan Çakır, son başvuru tarihi 1 Şubat 2013 olan Leonardo Da Vinci Hareketlilik projeleri hakkında kısa bir bilgi verdi. Doç. Dr. Çakır, 02-15 Aralık tarihleri arasında Almanya ve Belçika’daki turizm faaliyetlerinin incelenmesi amacıyla gerçekleştirilen proje hakkında da bilgi vererek katılımcılara ve projede emeği geçenlere teşekkür etti. Mudurnu Belediyesi’ne ait proje kapsamında ekoturizm ile ilgili Almanya ve Belçika’daki örnekler incelenerek eğitim seminerleri düzenlenmişti. Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl ile AİBÜ Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Erol Ayaz’ın teşekkür konuşmalarından sonra proje kapsamında Almanya ve Belçika’ya giden 47 katılımcıya sertifikaları verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128