banner120

Muhasebecilerden Vali BARUŞ'a ziyaret

01-07 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası münasebetiyle, Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Necmi Tunca ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Muhasebecilerden Vali BARUŞ'a ziyaret

Bolu Valisi Aydın Baruş, Muhasebeciler Haftası kapsamında kendisine ziyaret gerçekleştiren Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Necmi Tunca ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni makamında ağırladı.

Sohbet havasında geçen ziyarette, muhasebecilerin haftasını kutlayan Vali Baruş, "Vatandaşlarımız ve devletimiz için çok önemli bir kamu görevi yürütüyorsunuz. Kamu hizmeti sadece kamu kurumlarının verdiği bir hizmet değil, kamunun yarına, devletin yararına çalışan her kurum da her sivil toplum kuruluşu da kendi alanıyla ilgili kamu hizmeti yapmaktadır.  Kamu gelirlerinin düzenli olarak toplanması ve işletmelerimizin muhasebe kayıtlarının sağlıklı olarak tutulmasına yönelik önemli bir hizmeti yerine getiriyorsunuz. Emekleriniz için teşekkür ediyorum" dedi.

Kendilerini kabul ettikleri  vemeslekleri ile ilgili güzel düşünceleri için Bolu Valisi Aydın Baruş'a teşekkür eden Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Necmi Tunca, yönetim kurulu üyelerini tanıttı ve yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Baruş'a bilgiler verdi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2016, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124