Muhittin Palazoğlu Bolu'da Ünlüleri Ağırladı

İstanbul'da yaptığı organizasyonlarla herkesin beğenisini kazanan, Bolu'yu her geldiği platformda başarıyla temsil eden genç iş adamı Muhittin Palazoğlu, bu kez ünlü isimlerle birlikte Bolu’daydı. Bolu’nun geleceği için çalışmalar yapan, şehrin tanıtımı ve gelişimi için çeşitli kurumlarla temaslarda bulunan Palazoğlu’nun memleketini son ziyaretindeki konukları kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen ve taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanan din adamı Ahmet Mahmut Ünlü, spor dünyasının ünlü ismi, Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener ve Türkiye’nin en büyük kurumlarından Türk Telekom’un Spor Pazarlaması Müdürü Arif Sancaktaroğlu’ydu.

Muhittin Palazoğlu Bolu'da Ünlüleri Ağırladı

HABER MERKEZİ

Güne Ertem Şener ve Arif Sancaktaroğlu ile Vali Ahmet Zahteroğulları’nı makamında ziyaret ederek başlayan Palazoğlu, şehir hakkında detaylı bilgileri misafirleri ile paylaştı. Bolu’nun sportif durumu, tesislerin gelişimi, kış sporları kadar popüler sporlar açısından da tercih edilir bir şehir olması yönünde atılması muhtemel adımlar konuşuldu. Sayın Vali tarafından belirtilen Galatasaray ve Beşiktaş’ın Bolu’da tesis yapma planları ise Bolu için olumlu adımlar olarak değerlendirilirken Vali’nin Bolu’nun tanıtımı için yapılan çalışmalar için talep etitği işbirliği ricasına tüm konuklardan tam destek geldi.

Palazoğlu ve konuklarının bir sonraki durağı her mevsim ayrı bir güzel olan Gölcük Tabiat Parkı’ydı. Karlar altındaki bölgede yürüyüş yapan ekip, manzara karşısında gizleyemedikleri hayranlıklarını fotoğraflar eşliğinde sosyal medyadaki takipçileri ile paylaştı. Palazoğlu ile yakın dostluğu bulunan Ertem Şener, daha once de ziyaret ettiği Bolu ile ilgili olarak “şu ana kadar çok kez Bolu’ya geldim ancak ilk kez bu kadar özel ve güzel nedenlerle bu şehirdeyim, şehrin doğal güzelliklerinin yanında potansiyelini de yakından görme şansı bulduk, sayın Vali ile fikir alışverişlerinde bulunduk, görünen o ki Bolu’yu çok güzel günler bekliyor, biz de sevgili dostum Muhittin Palazoğlu’nun desteği ve gayretiyle, elimizden geldiğince bu şehre destek olmaya çalışacağız” dedi.

Palazoğlu ve beraberindekiler yine geniş bir ekiple akşam yemeği için bir aradaydılar. Cübbeli Ahmet Hoca, Ertem Şener ve Arif Sancaktaroğlu, Vali Ahmet Zahteroğulları’nın da katıldığı yemekte Palazoğlu’nun misafiri oldular. Spor, reklam ve iş dünyası başta olmak üzere çeşitli konuların konuşulduğu yemekte Bolu’da yapılabilecek büyük organizasyonlarla ilgili de fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

                        

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2015, 09:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
seyit ahmet bayram
seyit ahmet bayram - 5 yıl Önce

ne yorumu yazacam oku geç nasıl olsa yayınlamıyosuz

SIRADAKİ HABER