Muhtar Adayı Bayramoğlu destek istiyor

31 Mart Yerel Seçimlerinde Yaşamkent Mahallesi Muhtar Adayı olan Hasan Bayramoğlu, seçilmesi halinde yapmak istediklerini anlattı.

Muhtar Adayı Bayramoğlu destek istiyor

Haber: C. Kutay Aykan

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinde mahalle muhtarı olmak isteyenler de adaylıklarını bir bir açıklamaya devam ediyor. Yaşamkent Mahallesi Muhtarlığı için aday olan Seben Kuzgölcük köyü doğumlu Hasan Bayramoğlu, merhum İzzet Baysal’ın köyünden daha önce birçok bürokrat çıktığını, onların hizmet için çalıştığını kendisinin de bu hizmet aşkını Yaşamkent Mahallesine yansıtmak istediğini belirterek, “Tek beklentim çocukların mutluluğu, gülen çocuklar görebilmek, yaşlıların hayır duası, mahalledeki güvenliği üst seviyeye çıkarmak ve vatandaşlarımızdan gelecek istekleri kamudaki yetkili kişilerle istişare ederek bunların çözümünü sağlayarak eksiklikleri gidermek” dedi.

En büyük isteğinin çocukların bahçede rahatlıkla oynayabilmeleri olduğu ifade eden Muhtar Adayı Bayramoğlu, “Anne ve babaların çocuklarını güvenle bahçeye çıkarmaları için, çocuklara bahçeyi sevdirmek için gerekli çalışmaları yapacağım. Mahallemizde şu anda zannedersem 3 tane sürücü kursu var, 3 tane okulumuz var, 3 tane hastane var yolu mahallemizden geçen. Ama bu sürücü kurslarını fazla tasvip etmiyorum. Çünkü çocuklar var, her an yola çıkabilirler. Ambulans çıkabilir. Bunlar için gerekli önlemleri almayı düşünüyorum. Ayrıca çevre düzenlemesi, pazar yerinin daha düzgün hale getirilmesi adına da çalışmalar yürüteceğim. Yaşlı, kimsesiz, muhtaç kimseler var. Onları tespit edip yetkili kurumlarla irtibata geçerek onlara yardım elini uzatabilmek istiyorum” diye konuştu.

18 yıldır Yaşamkent Mahallesinde ikamet eden Muhtar Adayı Hasan Bayramoğlu son olarak ise aday olma kararı ile alakalı olarak ise şunları söyledi: “Mahalle halkından aldığım teveccühle aday olmak istedim. Ailem de istiyordu. Eşim emekli, ben de emekliyim paraya ihtiyacım yok. Kalkıp da muhtarlık maaşı için aday olmadım. Tüm beklentim insanları mutlu edebilmek. Başka bir beklentim yok. Muhtarlığı ek iş olarak da görmüyorum. Toplantı vs olmadığı sürece her zaman büromda olacağım. 24 saat telefonum açık olacak, insanlar istediği zaman bana ulaşabilecekler.”

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer gökdemir
Zafer gökdemir - 6 ay Önce

hasan bey sonuna kadar destekliyoruz bu iş emekli işi kahve köselerinde oturup mahallede oturmadıgı halde aday olma işi degil kazanacagınızdan suphemız yok.

Mahalle sakini
Mahalle sakini - 6 ay Önce

oylarimiz sizinle hasan bey

Elcin ozcelik
Elcin ozcelik - 6 ay Önce

ihsan yilmaz adam emekli adam muhrat gibi ikameti olmadigi halde muhtar adayi olmadi ayrica kimin nerede oldugu kimi ne ilgilendirir.her ne kadar samimiyetimiz olmasada cani gonulden destekliyoruz sizi hasan bey.umarim sizde simdiki muhtar gibi cama numaranizi yazip cekip gitmezsiniz borazanlar muhtari sevki bey ornek muhtardir.basarilar diliyorum.

hilal
hilal - 6 ay Önce

hasan bey bence siz seben kuzgölcük köyüne aday olmalısınız çünkü haftanın 6 günü köydesiniz yaşamkente aday olmanız bence anlamsız olmuş.

fatma türk
fatma türk - 6 ay Önce

hasan bey sonuna kadar destekleyeceğiz sizi 18.adadan sevgiler..

Burhan esnaf
Burhan esnaf - 6 ay Önce

i̇hsan yılmazın anlaşılan bir kuyruk sancısı var

İhsan yılmaz
İhsan yılmaz - 6 ay Önce

haftanın 6 günü köyünüz seben kuzgölcüktesinüz 1 günüde yaşamkentte nasıl olacakta yaşamkente hizmet edeceksiniz hasan bey ben yaşamkentte komşunuzun ve sürekli sebende olduğunuzu ben ve komşularımız iyi biliyoruz

 Ersin
Ersin - 6 ay Önce

tertip ve düzenli kişiliginizden dolayıYasam kent mahallesi için önemli bir kazanım olacağınızı düşünüyorum yolunuz açık olsun


SIRADAKİ HABER

banner129