MÜSİAD Ramazan sofralarında buluşturacak

MÜSİAD çatısı altında toplanan Bolulu işadamları mübarek Ramazan ayında Anıtpark’a kurulacak olan iftar çadırı ile her gün yüzlerce kişiye iftar yemeği vermeye hazırlanıyor.

MÜSİAD Ramazan sofralarında buluşturacak
Ramazan ayının gelmesiyle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sivil toplum örgütleri de Ramazan ayında çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek. Yardımlaşmanın ön plana çıktığı Ramazan ayında MÜSİAD’da Kur’an ziyafeti, iftar yemeği gibi Ramazan ayına özel etkinlikler yapmaya hazırlanıyor. 

Bolu’nun gelişmesi için ekonomi, sanayi ve ticarette söz sahibi isimlerin oluşturduğu Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Ramazanda her gün yaklaşık 500 kişiye iftar yemeği verecek. İftar yemeğinde yardıma muhtaç aileler ve Bolu halkı ve Bolulu işadamları birlikte iftarını açarak, kaynaşma ve dayanışma için ön ayak olacaklar. Türkiye genelinde 7 bini aşan üyesi ile güçlü Sivil Toplum Kuruluşu olan MÜSİAD çatısı altındaki üye işadamları tarafından verilen iftar yemeğine, isteyen herkes katılabilecek.

Aynı zamanda MÜSİAD Bolu Şubesi tarafından Ramazan ayı faaliyetleri kapsamında hanımlara yönelik kadın hocalar eşliğinde her gün mukabele okunacak. MÜSİAD Bolu Şubesinde her gün saat 11:00'de başlayacak olan mukabeleye tüm hanımlar davet edildi. Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128