MÜSİAD'I Başbakan Davutoğlu açacak

MÜSİAD Bolu Şubesi 21 Aralık Pazar günü saat 16:00'da Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açılacak ve ardından da saat: 18:00'da Gazelle Otelde gala gecesi düzenlenecek. Konuyla ilgili MÜSİAD Bolu Şube Başkanı Eyüp Uzun basın toplantısı düzenledi.

 MÜSİAD'I Başbakan Davutoğlu açacak

Haber: Semih BAYKAL

Düzenlediği Basın toplantısında açılışla ilgili bilgiler veren Başkan Uzun şunları söyledi; " Bizler de Bolu Müsiad (müstakil sanayici ve iş adamları derneği) olarak çalışmalarımıza, yaklaşık 6 ay önce bu hayaller ve hedeflerle başladık. Merkezimizin vizyon, misyon ve hedefleri doğrultusunda, Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Bolu'ya yakışan, azmimizi, hayallerimizi somutlaştırabileceğimiz bir çatı oluşturmak isteğiyle yola çıktık.

Ne mutlu bize ki; Boluluların da desteğiyle yapabileceğimiz çok şeyin olduğuna inanarak çıktığımız yolda Müsiad'ımızın Bolu şubesinin açılışını 21 aralık 2014 saat 16.00 da Başbakanımız Ahmet Davutoğlu yapmasını bekliyoruz yine saat 18.00 de Gazelle Otelde gala programını yapacağız. Böylesine güçlü bir zincire yeni eklenen bir halka ve Büyük MÜSİAD ailesi olarak, ülkemize ve ilimize duyduğumuz sevgi ve sorumluluğumuzun bir gereği olarak, Türkiye'miz ve Bolu'muz için söyleyecek sözümüz, hayata geçirecek projelerimiz var.

Samimi niyetlerle çıktığımız bu yolda, Tüm bu çalışmalarımızın Bolumuza,

ülkemize ve insanımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 13:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
timuçin esen
timuçin esen - 6 yıl Önce

sayın başbakan gelince sanayi sitesi bölgesini gezdirin marka şehir bolu yu görsün o hurdacılar,yem fabrikaları,yan sanayiler,imalathaneler vb.işletmeler şehrin göbeğinde vallahi bir bolu lu olarak utanıyorum acaba başta belediye başkanımız vekillerimiz ve diğer yetkililer nasıl bu vatandaşın yüzüne bakabiliyor şaşıyorum.

SIRADAKİ HABER

banner128