Müziksiz dans ediyor

Bolu Belediyesi tarafından taşeron firmaya verilen ve Kent meydanına ve Belediye meydanına yaptırılan müzikle dans eden fıskiyeler artık müziksiz olarak dans ediyor. Yapımı tamamlandıktan sonra özellikle akşamları Bolulu vatandaşlara görsellik katmak için renkli ışıklar altında müzik eşliğinde dans eden fıskiyeler her nedense müziksiz olarak dans etmeye başladı.

 Müziksiz dans ediyor

Haber: Kasım ŞAHİN

Kent Meydanı ile Belediye Meydanına yaptırılan ve binlerce lira para harcanarak taşeron firmaya verilen süs havuz içersindeki müzikli fıskiye gösterileri sessizliğe büründü. Yapımı tamamlandığında Bolulu vatandaşlara ve il dışından gelenlere güzel bir sunum yapan, müzik eşliğinde dans eden fıskiyenin müzik sisteminin neden çalışmadığı kafalarda soru işareti yarattı.

Bolu Belediyesi ile yaptığı işlerin karşılığı olan hak ediş konusunda ve bitirilmeyen işler nedeniyle mahkemelik olan taşeron firmanın yaptığı işlerin ne kadar eksik olduğu bir kez daha gözler önüne serildi. İzzet Baysal Caddesi üzerinde ve Kent Meydanına yapılan süs havuzların hiç bir işlevi olmaması Bolu halkının gözünden de kaçmıyor. Özellikle Kent Meydanına yapılan ve önemli bir görsellik katan süs havuzunun müzikle dans eden fıskiyelerinin müzik tesisatının çalışmaması, Kent Meydanı ve Belediye Meydanının bu özelliğinden yoksun kalmasına neden oldu. Bu haliyle gündüz, eski haliyle gece ilimize gelen yerli ve yabancı turistler ile ilimizde yaşayan mülteciler süs havuzun fıskiyesinin kenarında resim çektirmeyi de ihmal etmiyorlar.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 12:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kanuni
Kanuni - 6 yıl Önce

haber mi şimdi bu! hangi belediye kendi havuzunu yapıyor ki! dünyadaki tüm belediyeler taşeron firmaya yaptırır bu işlerini...

SIRADAKİ HABER