MYK Üyesi Alperen’den önemli açıklama

31 Mart Yerel Seçimleri için son birkaç gündür AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin(MHP) AK Parti lehine ittifak kuracağı dedikodularına MHP MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen’den yanıt geldi.

MYK Üyesi Alperen’den önemli açıklama

Haber: C. Kutay Aykan

31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler için ilimizde siyasi partilerin adayları çalışmalarını sahada sürdürürken son günlerde yayılmaya başlayan AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin(MHP) ittifak yapacağı söylentileri kafaları karıştırdı. Birçok yerel basın kuruluşunda yer alan iddialara ilimize gelen MHP MYK Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MHP Bolu Seçim İrtibat Bürosu açılışında yanıt verdi.

“SAYIN GENEL BAŞKANIMIZ BİZDEN BOLU’YU İSTEDİ”

Abdullah Bahadır Alperen açılışta yaptığı konuşmada çıkan iddialarla ilgili olarak, “Bolu halkı Milliyetçi Hareket Partisine hazır bir şekilde bekliyor. Bolu üretken belediyeciliği, 31 Mart akşamı Milliyetçi Hareket Partisine, ehline vermek için bekliyor. Biz buraya geldikten sonra bir tezvirat çıkmış. Demişler ki: ‘Milliyetçi Hareket Partisinin adayı çekilecek, x parti lehine, y şahsı adına. Sayın Genel Başkanımız bizden Bolu’yu istedi, İbrahim Doğan beyi istedi. Eğer bu lafı çıkartan arkadaşlarımız çok niyetlilerse birileri çekilsin, birileri gelsin diye; buraya gelecekler buraya, Milliyetçi Hareket Partisine gelecekler” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129