“Naci Keskin’i ben öldürmedim”

Hunharca işlenen bir cinayete kurban giden İşadamı Naci Keskin’in katil zanlısı olarak Adliye’ye çıkarılan 23 yaşındaki Hakan Y., ifadesinde cinayetle kendisinin hiçbir alakası olmadığını tekrarladı. Cinayetle ilgili toplanan bütün deliller, olayın faili olarak Hakan Y.’ı göstermesine karşın ifadesinde; “Ben hayatımda tavuk bile kesmedim” diyerek suçu kabul etmedi.

“Naci Keskin’i ben öldürmedim”
  Hunharca işlenen bir cinayete kurban giden İşadamı Naci Keskin’in katil zanlısı olarak Adliye’ye çıkarılan 23 yaşındaki şüpheli Hakan Y.’ın delillere rağmen, suçu kabul etmemesi, kamuoyunda cinayetle ilgili çok çeşitli dedikodular üretilmesine neden oluyor.Cinayet mahalli ve Naci Keskin’in aracından elde edilen deliller, cinayetin tek şüphelisi olarak gösterilen Hakan Y., Polise ve Savcıya verdiği ifadesinde kesinlikle cinayeti kendisinin işlemediğini söyleyerek, bu yöndeki suçlamaları kabul etmedi.  

       

       

“Bu cinayeti ben işlemedim”

       

 Cinayetin işlendiği gece bölgede dolaşan 16 plakalı Wolswagen Passat marka bir araçtan söz eden Hakan Y., arkadaşından aldığı otomobil içinde gezerek bira içtiğini, gece yarısı 01,45 sıralarında Balcı Camii’nin oradan geçtiği sırada şüpheli aracı tekrar gördüğünü söyledi. Bu kişileri takip ettiğini söyleyen Hakan Y., Naci Keskin’in evinin önünden geçtiği sırada köpeğin havladığını, bu sırada 16 plakalı araçta bulunan kişilerin aracın dışında kendisine küfür edip, darp ederek bıçakla yaraladıklarını ve daha sonra Naci Keskin’in aracına kendisini tehdit ederek zorla bindirdiklerini söyledi. Bu kişilerin Naci Keskin’in aracını çaldıklarını sandıklarını söyleyen Hakan Y. “Naci Keskin’i ben öldürmedim. Silahı arabadan aldım. Zincirinde ona ait olduğunu bilmiyordum” dedi.


    “Polislere arabanın yerini söyledim”

  Silah kullanmasını bilmediğini söyleyen Hakan Y. askerliğini de çürük olarak yaptığını belirterek; “Ben o gece Naci Keskin’in öldürüldüğünü görmedim. Beni tehdit ettikleri için kimseye bir şey söyleyemedim. O gün biraz alkollüydüm. Naci Keskin’e ait jipi adamlarla birlikte Piroğlu köyü yakınlarında orman içine bıraktıktan sonra, Piroğlu Köyü’ndeki evimize giderek yattım uyudum. Adamlarda yürüyerek Mudurnu Yolu’na indiler sanıyorum. Silahı ve zinciri de dokunup parmak izi bıraktığım için aldım ve sakladım. Polislere arabanın yerini söyledim” dedi. 
      

“Ben insan öldüremem”


        Hakan Y. ifadesinin sonunda, Naci Keskin’i öldürmediğini, öldürmeye teşvik edilmediğini, bıçağının olmadığını ve hiç bıçak taşımadığını belirterek; “Ben 15 yaşında iken tavuk kes dediler. Onu bile kesemedim. İnsan öldüremem” dedi.

 

Naci Keskin için mevlit okutulacak

 

Öte yandan İş adamı Naci Keskin’in ailesi merhum işadamının ölümünün 7.günü nedeniyle mevlit okutacak. Cumartesi günü Keskin’in Köroğlu mahallesindeki evinde saat 11.30’da düzenlenecek olan mevlide tüm Bolu halkının davetli olduğu açıklandı.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2013, 20:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akın
Akın - 8 yıl Önce

allah'ın dan bulsun yapanlar bunun gibileri asmalı

gamze vural
gamze vural - 8 yıl Önce

allah ailesine sabır versin

carsambali faruk
carsambali faruk - 8 yıl Önce

hayatimda tanidim bir numara bir abimdi bunu yapanlarin allah belasini verecek insallah ama bir dev abiyi kaybettik ailesine allahdan sabir diliyorum

konya li huseyin
konya li huseyin - 8 yıl Önce

allah rahmet etsin ailesine allah sabirlar versin mekani cennet olsun yapanlarin yanina kar kalmaz insallah sevdigimiz babacan bir meslektasimizdi

ersin küçük mk trans logıcstıks
ersin küçük mk trans logıcstıks - 8 yıl Önce

allah ragmet eylesin iyi bır ınsandı cok kısı ekmegını yedı aılesınede allag kolaylık ve sabır versin

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124