Narven Termal'in hedefi 2 milyon kişi

Doğası ve şifalı sularıyla turizmin yükselen değeri olan Bolu'da 250 milyon dolarlık yatırımla inşa edilen Narven Termal, yılda 2 milyon turist ağırlamayı hedefliyor

Narven Termal'in hedefi 2 milyon kişi
Başkent'e yakınlığı ile dikkat çeken Narven Termal Kasaba, kendi sektörlerinde lider yatırımcılar tarafından 250 milyon dolarlık bir yatırımla inşa ediliyor. Türkiye'nin ilk tatil kasabası Narven Termal Kasaba, "Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu" listesinde ilk 100 içinde yer alan Erpiliç ile Çarıkçı Grup, GLS Genel Lojistik AŞ ve Nalçacılar AŞ'nin ortak projesi... Hisseli gayrimenkul sistemi ile satışa sunulan Narven Termal kasaba, kasaba meydanı, villaları, rezidansı, oteli, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, kongre merkezi ve geniş olanaklara sahip birçok sosyal donatısı ile Narven Termal Kasaba, bir turizm yatırımından fazlasını sunuyor... 


İLK ETAP 2015'TE BİTECEK 

Narven İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız, "Maketten satış yapmıyoruz, inşaatımız belli bir noktaya geldi. Bugüne kadar birçok firmanın sektöre olumsuz izlenim bırakan büyük hataları olmuş. Bu izlenimi Narven projesi ile yıkacağız. Türkiye'nin en kapsamlı termal tesisini kuruyoruz. Doğayla iç içe bir tatil olanağının yanı sıra eğlence merkezleri, spor ve doğa aktiviteleri sunuyoruz. 2 etap olarak hazırlanan Narven'in ilk etabının birinci bölümü 2015 Aralık'ta bitecek" dedi.
 

ANKARA'YA 1.5 SAAT YAKINLIKTA
Bolu'nun
 doğal zenginliklerinin tam ortasında kurulan Narven, Gölcük'e 10 km, Yedigöller'e 48 km, Kartalkaya Kayak Merkezi'ne 26 km, Sünnet Gölü'ne 86 km ve Akçakoca'ya 82 km mesafede. 
Ankara-İstanbul E-5 Karayolu üzerinde, Ankara' ya 1.5 saat ve İstanbul'a 2.5 saat yakınlıkta. 

SAĞLIK VE HUZURU BİRLİKTE SUNUYOR
Narven
 sunduğu termal hizmetler ve sosyal imkanları, mimarisi ve doğası ile turizme dört mevsim potansiyel oluşturulmasına yönelik yepyeni bir anlayış getirecek. Narven Termal Kasaba, 450 bin metrekare alana inşa edilen, çevreye ve doğal yaşama karşı saygılı mimarisi ile Bolu turizmine katkı sağlayacak. Narven, proje kapsamında, kasaba meydanı, villaları, rezidansı, oteli, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, kongre merkezi ve sosyal donatılarıyla konforlu bir yaşamın kapılarını aralarken doğanın içindeki muhteşem konumuyla sağlık ve huzuru birlikte sunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2014, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128