Nazan Şoray'dan Bolululara müzik ziyafeti

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Bolu Şubesi yararına Bolu Kalkınma Vakfı ve Tanıtma Vakfı tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda Bolu halkına Şef Ayşegül İtir önderliğinde Türkan Şoray'ın kardeşi Nazan Şoray'ın da sahne aldığı Türk sanat Musikisi konseri verildi. Konsere Vali Ahmet Zahteroğluları, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural, Derneğin Bolu Şube Başkanı Jale Soner Canbolat, İstanbul'da yaşayan Bolulu iş adamı Orhan Uçar ve Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı üyesi Mustafa Namdar katıldı.

 Nazan Şoray'dan Bolululara müzik ziyafeti

Haber: Semih BAYKAL

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen konser de konuşan Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural; " Bolu'ya gelmekten böyle güzel bir konser de sizlerle beraber olmaktan gurur ve mutluluk duydum. Bu konseri bizim derneğimiz yararına düzenleyen Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfına çok teşekkür ederim. Ayrıca konserimizi şereflendiren Nazan Şoray'a da ayrı teşekkürlerimi sunarım. Bizim Dernek olarak amacımız böyle organizasyonlarla diğer derneklerin katkılarıyla güçsüzlere ve kimsesizlerin sorunlarına bir nebze de olsa çözüm bulmak ve onlara yardım etmektir" dedi.

 

Dernek Başkanı Dural'dan sonra Şef Ayşegül İtir yönetiminde ki Türk Sanat Musikisi korosu ve Nazan Şoray Türk Sanatı'nın en güzel parçalarını söyleyerek konsere katılanlara güzel bir müzik ziyafeti verdiler. Konser sonrasında Nazan Şoray'a Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural tarafından çiçek takdim edildi.Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2014, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128